Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-02-2021

  MajaKucia , trzymaj się Kochana

  cały wątek

 • 23-02-2021

  Tomasz , dziękuję .Czy ten zestaw jest podawany cały w kroplówce , czy herceptyna w zastrzyku osobno przed chemią - wlewem ?

  cały wątek

 • 23-02-2021

  Rozpoznanie histopatologiczne Markery: bloczek:A ER Estrogen Receptor (+++) silna teakcja jądrowa w 100% komórek . PR Progesteron Receptor ( +++) silna reakcja jądrowa w 100% komórek . HER-2 (+++) Ki67 (+) 50% Bloczek B SMMS-1 (-) Rozpoznanie Invasive carcinoma og NST NG3 ( 3+3+3 ) ( archtektonika +NG+IM). Typ Luminalny B Her-2 dodatni .

  cały wątek

 • 23-02-2021

  Witam jestem przed chemioterapią , ale też przed konsylium , które ma się odbyć prawdopodobnie 11 marca , taką wiadomość przekazała mi dzisiaj moja pani doktor onkolog . Jestem też przed scytografią kości - mam na 3 marca . Powiedziała , że mam taki schemat chemi - chyba białej ? Mam mieć 6 . Jak dobrze zrozumiałam , bo szybko mówiła i nie miała czasu na dłuższą rozmowe . Mam takie zestawienie : Herceptyna , pertuzymab , decetaksel , karboplatyna . Czy któraś z was miała taki zestaw ? Jeśli tak to czego mogę się spodziewać ? Jakie są najczestrze skutki uboczne ? O czym powinnam wiedzieć przed chemią ? O czym pamietać ? Na co się nastawić ? Mam tyle pytań , bo tak bardzo się boje i jestem pełna obaw i strachu ...

  cały wątek

 • 23-02-2021

  Czy to nadal jest też ta biała chemia ? Herceptyna , pertuzymab , docetaksel , karloplatyna . Co powinnam wiedzieć i na co się przygotować ?

  cały wątek