Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 13-01-2014

  Byłam u tego lekarza prywatnie i... Zabieg wycinania odwołany. Podobno więcej szkody niż pożytku by narobił. Nie wiem, ale jakoś ten lekarz bardziej do mnie przemawia. W końcu mi wszystko wytlumaczył! Wyniki wszystkie jakie do tej pory miałam robiony muszę powtórzyć, bo okazało się, że były źle zrobione - nie w tej fazie cyklu, z hormonami itd. Także teraz czekam na BAG pod USG. Termin mam na 27.01. Teraz bardziej wierzę, że wszystko będzie OK. Musi być.

  cały wątek

 • 07-01-2014

  RM z tego co wiem jest najdokładniejszym z badań. Może i lepiej, że najpiewrw chcą zobaczyć z czym mają do czynienia... Ja wiem, że to łatwo się mówi innej osobie, ale... Nie denerwuj się na zapas. Musi być dobrze - trzeba w to wierzyć. Buźka :* P.S. Ja się jeszcze dzisiaj w pracy dowiedziałam, że dostałam... wypowiedzenie. Więc całkiem ciekawie się zaczyna...:/

  cały wątek

 • 07-01-2014

  No właśnie biopsję miałam robioną w zeszłym roku i nic nie wyszło, przynajmniej nic niepokojącego. W RM coś wyszło nie tak. Jako że nie bardzo rozumiem o co chodzi mojemu obecnemu lekarzowi - dzisiaj idę prywatnie do innego, którego mi polecały kobietki ze szpitala, jak byłam na mammografi. Zobaczymy.

  cały wątek

 • 06-01-2014

  MamaZosi, no właśnie nie...:/ Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będę miała w przyszłym tygodniu u tego lekarza, który mnie prowadzi od początku. Jutro idę jeszcze prywatnie do innego onkologa, tak jak mi radzili... Podobno ten, u którego jestem teraz nie jest najlepszy (zrobiłam wywaiad) Może udałoby się ten zabieg zrobić u niego... Chyba już za dużo kombinuję, ale nic nie potrafię na to poradzić...:/ Trzymam kciuki i powodzenia. Oby wszystko było dobrze.

  cały wątek

 • 05-01-2014

  Dzięki Dziewczyny za wsparcie! Jesteście wielkie! Cały czas się zastanawiam, czy mam iść na tę kontrolę prywatnie u innego lekarza... Z jednej strony w końcu polecała mi go kobietka pracująca w szpitalu, więc chcyba wie co mówi... Może gdyby doszło do czegoś gorszego to byłaby lepsza opcja... Nie powiem - boję się blizn...:/ Z drugiej strony... Mój obecny lekarz działa dość szybko, może nie warto go zmieniać... Nie wiem.

  cały wątek