Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-10-2015

  mam 27 lat podobno za młoda jestem. jak zrobie usg może jednak i to badanie mi zrobią.

  cały wątek

 • 15-10-2015

  A jak wyszukac ten dobry sprzęt? ja też się badałam i ciagle słyszłam że wymyślam, że młoda itp. a lekarz którego mi polecano i źle zrobiłam bo byłam u niego 2 razy zamiast iść gdzie indziej. Poszłam do innego lekarza i nie usłyszłam nic o wymyslaniu kazał zrobić nowe USG i powiedział ze sie dowiemy co i jak i będziemy rozmawiać.

  cały wątek

 • 15-10-2015

  Byłam dostałam skierowanie na USG, ale w MAGODENT są zapisy dopiero po 20.10 na listopad. Zastanawiam się czy czekać czy iść prywatnie. Może tam mają lepszy sprzęt, może wiedzą jak szukać? Pierś i pacha boli mnie coraz bardziej, a to co znalazłam dalej jest, sprawdzam codziennie kilka razy i może to od tego macania mnie boli Dziewczyny fajnie, że jesteście i tyle wiedzy i wsparcia dajecie. Ja jestem pedagogiem szkolnym i moje "dzieciaki" uczę że trzeba się badać. Prowadzę w szkole program zdrowie piersi są OK,a jakoś sama siebie nie potrafię wybadać, wszystko wydaje mi się dziwne każda grudka podejrzana.

  cały wątek

 • 12-10-2015

  jestem już po wizycie, dostałam skierowanie na USG. Tylko w w Magodent można zapisywać się dopiero po 20.10 na listopada i zastanawiam się czy czekać czy iść prywatnie.

  cały wątek

 • 06-10-2015

  Dzięki Dziewczyny! jutro idę do doktora którego czasem tu wspominacie, mam nadzieję że potraktuje mnie poważnie. Dzięki temu forum zwróciłam uwagę na rzeczy, których do tej pory byłam nieświadoma np. że czasem badania USG nie pokazują wszystkiego. Mam takie dość dziwne pytanie... jak czuć guzek? jak wiedziałyście że to to a nie niby budowa gruczołowo - tłuszczowa gdzie można czuć różne zmiany ( mi tak doktor powiedział)

  cały wątek