Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-03-2013

  Janinko dziękuję za te wiadomości . Skierowanie do Elektrona /tzw. poszpitalne/ wysłało mi C.O. w Gliwicach. . Pobyt jest darmowy , czekałam 7 m-cy.

  cały wątek

 • 09-03-2013

  Mam prośbę do - bożki1, sereni i tych, które były już w ELEKTRONIE . Jadę po raz pierwszy w życiu do sanatorium - ELEKTRON w Ustroniu - Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej dla osób po mastektomii od 3.04.-24.04.2013r. W zawiadomieniu napisali tylko , żeby zabrać dokumenty i leki na 3 tygodnie. Byłabym wdzięczna za informację jak wygląda taki dzień na tym Oddziele, jakie są zabiegi, co zabrać np. czy strój kąpielowy ? itp. Może ktoraś się też tam wybiera?.

  cały wątek

 • 09-03-2013

  Witam serdecznie wszystkie koleżanki na forum

  cały wątek

 • 07-09-2012

  W moim przypadku abrazję zalecił ginekolog z Przychodni Rejonowej ale na forum przeczytałam , że do endometrium inne jest podejście ginekologa-onkologa i faktycznie gin-onko, / oprócz praktyki prywatnej pracuje w CO w Gliwicach/ zalecił kontrolne usg ale za 6 m-cy o ile nie będzie krwawienia. . Perełko dziękuję Ci za zainteresowanie się moją osobą /wiekową/. Pozdrawiam i życzę zdrówka.

  cały wątek

 • 06-09-2012

  Perełko - ja miałam kłopoty z trądzikiem różowatym , mam bardzo wrażliwą ceręi mam ogólne uczulenie na ciepło , dlatego myślę o depilacji kremem, już poszperałam w internecie. Przyda mi się Twoja podpowiedż odnośnie endometrium. Przy następnej kontroli za 6 m-cy u gin-onka zpytam o badanie histopatologiczne, bo myślałam, że możne je zrobić tylko z materiału po abrazji .

  cały wątek