Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 01-01-2020

  Noworoczne... Żeby takiego z którym konie kraść żeby takiego z którym soli beczkę żeby takiego przy którym się kłaść żeby takiego na jedną poduszeczkę żeby takiego nie na dzień czy noc żeby takiego z przyjaznym gestem żeby takiego którego uśmiech i moc żeby sprawił, że szczęśliwa jestem.

  cały wątek

 • 24-11-2019

  Znowu, godzina po godzinie, minuta po minucie, będę analizować tę dobę, nie bacząc, że krwawią blizny, które nie zagoiły się nigdy. Teraz kojarzę sygnały, ulotne myśli, sny...Wtedy zbyt mocno wierzyłam w Twoją miłość, w Ciebie. Głowa zdaje się pękać od myśli, co byłoby gdyby... Stało się jedno "gdyby"... To był dzień , kiedy pękło Niebo, moje Niebo, nasze Niebo.. /25 listopada.

  cały wątek

 • 23-11-2019

  Do Mikołaja Zamówienie - szczere powitanie z rana - uśmiech, taki - tylko dla mnie - chętnie siądę na kolana - by przekonać się, że nie snię - poczuć mocny uścisk ręki - zapewnienie, że jest dobrze - kogoś, kto wygoni lęki - i mym demonom się oprze - kogoś , kto w jesienna słotę - stopy mi okryje pledem - kogoś kto wróci z powrotem - dla kogo będę numerem jeden - czyjegoś ciepła, choćby okruszki - i świadomość , że jutro rano nie znajdę pustej poduszki...

  cały wątek

 • 15-11-2019

  Hmmm, stare wiadomości. W Gryficach na plasyce sporo się zmieniło. Mam pytanie czy była tam któraś z Was w tym roku, chodzi o drugie półrocze? Pozdrawiam

  cały wątek

 • 12-11-2019

  Badanie USG wykazało zmiany sugerujące uszkodzenie protezy silikonowej piersi ( rekonstrukcja po obustronnej mastektomii) lewej. Udało mi się zarejestrować do Poradni Chirurgicznej w Policach na 3.12. tego roku. Uraz ujawnił się 31 pazdziernika. Boję się czy to długie czekanie nie zagraża mojemu zdrowiu, bo życiu podobno nie.... Jeżeli macie orientację w temacie , to proszę piszcie . Pozdrawiam.

  cały wątek