Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-07-2020

  Kama78 a później spowrotem dołącza się docetaxel ? Jak tak to ile taka przerwa od niego trwa ? Boje sie troche, ze po odleczeniu tego choroba sie znowu obudzi ? Dzieki za odpowiedz!

  cały wątek

 • 23-07-2020

  Witam ! Krotka historia. U Mamy zdiagnozowano rozsianego raka piersi Her2. Przerzuty do wątroby, pluc i kości. Leczenie pertuzumab trastuzumab docetaxel przyniosło efekt w postaci cofnięcia sie choroby do zera. Mama jest juz po 15 cyklach. Choroby caly czas nie ma, a wyniki są piękne. Pani doktor zaproponowała odłączyć docetaxel, a zostawić tylko przeciwciała. Co wy na to ? Zgodzić się? Mama sie cieszy bo zawsze chciała odłączyć chemie ktora miala brac do końca życia. Ja tez myślę, że to dobre rozwiazanie bo nie na sensu obciążać organizmu skoro choroby nie ma i wyniki są bardzo dobre. Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję. Pozdrawiam!!!

  cały wątek

 • 02-06-2020

  Witam! Pisze w imieniu Mamy. Mama jest podczas chemioterapii (Trastuzumab pertuzumab docetaxel) i skarży się na bol nóg od kolan w dół. Samopoczucie ogolnie itd jest okej tylko te nogi. Moje pytanie brzmi od czego bierze się ten ból? (Domniemywamy ze skutki uboczne chemioterapii) Jak sobie ewentualnie radzicie z takim problemem? Z gory dziękujemy za odp. Zdrowiaaaa wszystkim!

  cały wątek

 • 04-03-2020

  Witam wszystkich. Proszę o wiadomość czy ten lek jest już refundowany i w której lini leczenia. Ja mam pierwszą linię leczenia, a TDM1 ma być podobno w drugiej refundowany.

  cały wątek

 • 12-02-2020

  Z tego co pamietam to po jakichś 3 wlewach ( Pertuzumab trastuzumab docetaxel kwas zolodrenowy) Zniknęły całkowicie guzy z watroby pluc piersi kosci zostały jakies resztki chyba w węźle. W następnych badaniach wyszlo ze choroba nadal sie cofa. W poniedziałek jedziemy na kolejny PET.

  cały wątek