Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-02-2014

  Maniu, ja dostałam "przydział" wlaśnie do Goplany. Goplana należy do Uzdrowisk Świerardów-Czerniawa. Rezygnuję dlatego, bo podczas rozmowy telefonicznej z ośrodkiem, nie potrafili określić zabiegów jakie będą. Dmucham na zimne. W zeszłym roku pojechałam na rehabilitację za własne pieniądze. Na stronie internetowej sanatorium wszystko było pięknie i ładnie. Na miejscu okazało się,że nie mają żadnych zabiegów dla Amazonek, nawet zwykłych ćwiczeń. Zmarnowałam czas i pieniądze. Chcę dlatego zamienić na Inowrocław, tam mają podobno fajny program dla nas. Tak przynajmniej uważają moje koleżanki Amazonki z Zielonej.

  cały wątek

 • 25-02-2014

  Witajcie; Ja bedąc na komisji rentowej odrazu w orzeczeniu miałam zapis o sanatorium z prewencji ZUS. Dostałam już nawet skierowanie do Goplany w Świerarowie Zdroju od 16 maja. Będę jednak zamieniać na Inowrocław z uwagi na ciągły obrzęk limfatyczny / niewielki ale jest/ mają tam "podobno" więcej specjalistycznych zabiegów . Napiszcie Kochane jak tam jest...Dzięki z góry... Buziaczki i dużo zdrówka

  cały wątek

 • 12-12-2012

  Dzięki za pocieszenie i radę. Jak znów będzie tak żle, spróbuję z Apapem, bo inaczej przyjdzie mi spędzić Gwizdkę mało że w łóżku, to jeszcze w kiepskiej formie. Pozdr.

  cały wątek

 • 11-12-2012

  Witajcie, Jestem z Wami od wczoraj. Operację miałam w pazdzierniku, a 29 listopada pierwszą chemię. W trzeciej dobie tak mnie "pozamiatało",że nie wiedziałam o Bożym świecie. Trzymało mnie tak 4 dni. Nieprawdopodobny ból głowy,stawów,mieśni i dosłownie wszystkiego. Drugą chemię mam mieć 20 grudnia i aż boję się o niej pomyśleć . Czy to tak będzie za każdym razem,czy tylko na początku.

  cały wątek

 • 11-12-2012

  Dzięki wszystkim za otuchę i serdeczność.

  cały wątek