Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 12-12-2018

  Ja mam ten problem od dosłownie miesiaca. Depresja??? nie wiem. Jestem do "dupy" Nerwy w pracy. Jak mam iść do pracy to telepie mną i nie wim jak mam sobie pomóc??? Tomasz!!! Plis!!! Co mam robić??? Nigdy od diagnozy i zakończenia leczenia nie miałam podobnych objawów. Jestem rozwalona psychicznie.

  cały wątek

 • 12-12-2018

  Kochanie ja na Twoim miejsu poszukałabym innego lekarza. Kobiety młode nie mają raka??? To mit. Ostatnio bywając na kontrolnych badaniach widywałam dziewczyny "łyse" po chemioterapii 20 letnie młode a najbardziej widok kobiet w ciąży. Tego widoku 4 lata temu nie było. Jakieś pojedyncze przypadki. A teraz ????? Szok. Zmień lekarza. To moja sugestia. Może to nic takiego ale lepiej dmuchać na zimne.

  cały wątek

 • 10-12-2018

  Basiu jak byłam wylewna to teraz przyszedł okres, że zamknęłam się w sobie. Widocznie takie są fazy po zakończonym leczeniu.

  cały wątek

 • 10-12-2018

  Basiu może nadrzy się okazja i Ci wszysto opowiem. Nie jestem zarozumiała, wyniosła. Jestem sobą ale z wieloma problemami, których wolę nie upubliczniać. Tak teraz mam. Mam taką fazę i wzbacz mi. Zresztą Ty własnie powinnaś to zrozumieć.

  cały wątek

 • 10-12-2018

  Masz zdanie takie jakie masz i to twoja sprawa. Masz prawo. Ale czy wiesz co u mnie się ostatnio działo??????? Nie masz pojecia więc proszę nie oceniaj mnie. Dużo ostatnio przeszłam i nie jestem Wandka, którą byłam. Nie wylewam na forum moich problemów dlatego nie wiesz wielu rzeczy.

  cały wątek