Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-03-2022

  Sama nie wiem co z tym zrobić, sugerowałam mamie konsultacje u innego lekarza, ale nie chce. Najbardziej boi się przerzutów do innych organów, chociaż miała wykonywaną TK i nic nie wyszło. Jest tez przerażona chemią i wypadaniem włosów.

  cały wątek

 • 22-03-2022

  Tomaszu, bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. O antyhormonach doktor teraz nic nie wspomniała, buc może wyjaśni się to po operacji. Sugerujesz, że należało usunąć od razu całą pierś?

  cały wątek

 • 22-03-2022

  Staram się pocieszać, ale ja sama nie mam siły. Czytałam, że zajęte wezly chlonne oznaczają rozsianie raka i jest to nie do wyleczenia, chemia ma charakter paliatywny... jestem załamana, chyba bardziej niż mama.

  cały wątek

 • 22-03-2022

  Mama jest już po operacji- wycięto guzek i 3 wezly chlonne. Niestety, badanie wycinka wykazało, że wezly są zarażone. Mamę czeka wycinka kolejnych węzłów, a później chemia i radioterapia... jest załamana diagnozą. Podpowiedzcie, czy przy raku tego rodzaju stosuje się chemię czerwona?

  cały wątek

 • 18-02-2022

  Hej,wracam do was z wynikiem biopsji gruboiglowej. Mama ma wyznaczona operacje za tydzień, ale jeśli możecie powiedzieć coś więcej, to będę bardzo wdzięczna: Rozpoznanie; carcinomia lobulare invasium mammae I-dodatni odczyn immunohistochemiczny na receptor estrogenowy w ok.90%komórek, intensywność odczynu (+++) II - dodatni odczyn immunohistochemiczny na receptor progesteronowy w ok.40% komórek, intensywność odczynu (+++); III- odczyn immunohistochemicznyna receptor HER2 1+ Nie stwierdza się nadekapresji receptora HER2. Indeks proliferacyjny ki67(MIB1) ok2-3%

  cały wątek