Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 05-01-2012

  U mojego syna dzisiaj wykryto WZW C. Jestem przerażona bo mi od kilku tygodni strasznie nawala wątroba. Boję się że sie zaraziłam. O niego też się martwię. Do tego wszystkiego bedzie musiął zrezygnować ze szkoły bo chodzi do gastronomika chciał zostać polskim Gordonem Ramseyem. 3 lata zmarnowane. Ale sie porobiło

  cały wątek

 • 11-12-2011

  Bardzo przepraszam jezeli to nie w tym miejscu albo jeżeli gdzieś jest taka odpowiedź ale baaardzo źle sie czuje i szukanei idzie mi fatalnie. Szukami informacji czy badanie na markery wykonuje się na czczo i czy antybiotyki mają wpływ na obraz krwi w tym przypadku ?

  cały wątek

 • 03-11-2011

  O ! ja tu coś kiedyś pisałam ?? Skonczylam chemię już pól roku temu i rzeczywiście spojrzałam inaczej na świat. Od razu było pięknie cudownie i bosssko!! Miesiaczka mi się zatrzymała po chemii. Nie miałam przez 3 miesiace i wcaaaaale nie teskniłam. Ale badania ginekologiczne zrobiłam i wszystko było ok. Pani doktor dala mi nedzieję że "to se juz nie wrati", ale niestety szantrapa znowu się pojawiła wrrrr. Przez 4 miesiące miałam jak w zegarku. Jak nigdy, ksiązkowo- 28 dniowy cykl. A teraz się pochrzaniło w druga strone i w ciągu ostatniego półtorej miesiąca miałam już 4 obfite tygodniowe krwawienia. Oczywiście termin do ginekologa odpowiednio odległy, ale własnie nadszedł i jak w tym dowcipie z brodą "to juz dzisiaj !!!". Zobaczymy co bedzie, bo znowu krwawię . Chyba poszukam czy nie ma jakichś dotacji unijnych do podpasek.

  cały wątek

 • 13-02-2011

  Moja pani doktor ( rodzinna - pisze teraz o czasach przednowotworowch) zawsze bardzo zwracała uwage na to, żebym badania krwi robiła w odpowiednim czasie cyku bo inaczej są nie miarodajne, ale z Waszych wypowiedzi rozumiem, że w tym wypadku to nie ma znacznia. Nie wiem czy szkoda czy na szczescie. Nie chce chemii nienawidzę chemii !!!!!!!!!! Wiem wiem wszystkie to przechodziłyście, nic nowego Wam nie powiem i mam przestać marudzić i cieszyć sie ze żyje ...ehhhhhh

  cały wątek

 • 13-02-2011

  Jutro mam IV cykl chemii i własnie dostałam miesiączkę. Czy to ma jakieś znacznie ? Czy może mieć wpływ na przesunięcie terminu ? Najgorzej że źle znoszę pierwsze dni miesiączki i jak pomyślę że jeszcze mi do tego teraz dojdą dolegliwości po chemii to mi się wyć chce.

  cały wątek