Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-10-2014

  Witam jestem po pierwszym wlewie.Miałam ją podzieloną na 2 dni i połączona z novalbiną.Pierwszy dzień wszystko ok.Dopiero drugiego silne nudności , ból wątroby, i oczywiście zero siły.Wszystko to 2 dni a trzeciego ból w uszach i pieczenie w buzi (jakby język był poparzony), nie wiem czy to grzybica?Wcześniej miałam TAC i nigdy tak źle tego nie znosiłam.,aż się boję pomyśleć jak ja to znowu przetrwam.Pozdrawiam

  cały wątek

 • 08-10-2014

  Dzięki braja trochę się martwię bo chemia ma lecieć przez 3 dni a tak naprawdę nie wiem czy po operacji coś nie zostało , bo podobno zostały jakieś rozproszone komórki , ale zebrało się konsylium i zadecydowali , że chemia i radioterapia to załatwi.

  cały wątek

 • 08-10-2014

  Dziewczyny chciłam zapytać , czy może miała któraś z was taką sytuacją, że chemia była mało skuteczna i trzeba było ją zmienć.Ja miałam 3 chemie przedoperacyjne TAC niestety okazało się że jest ona w mojim przypadku mało skuteczna (rosły markery , guz nie malał), dlatego przyśpieszono operacje.Teraz mam mieć zmienioną chemię jescze nie wiem na jaką, ale ma być trzydniowa i brana w szpitalu.

  cały wątek

 • 08-10-2014

  Cześć dziewczyny. Ja też jestem z Lublina i leczę się w COZL.Operował mnie dr.Stanisławek i dr. Zając .Obecnie czekam na chemię pooperacyjna i naświetlania .Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 08-10-2014

  Ja yeż leczę się w COZL w Lublinie od lipca .Chodzę do dr. Zająca. Cemię biorę w szpitalu teraz będę 16.10 przez kilka dni jeśli ktoś akurat będzie i zechce się spotkać to proszę o informację.

  cały wątek