Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 09-12-2021

  Dziękuję.Duży worek zdrówka od Sw.Mikołaja

  cały wątek

 • 16-06-2021

  Ja nie stosowałabym diety przed leczeniem onkologicznym,ani tuż po .Na tej diecie schudniesz.Możesz skorzystać z maila i zapytać .Najlepiej zapytać dietetyka o te specyfiki ,o których piszesz.Ja po leczeniu ograniczyłam mięso,a jak jem to drobiowe na parze lub ryby nie smażone.Większość to surówki soki z buraka z marchwi ,jabłka , jarmużu,kapusty,brokuła.zakwas z buraka,ryż brązowy,jajeczko na miękko.Odstawiłam gluten,prawie nie jem chleba,piszę prawie bo nieraz się skuszę.I jeszcze inne tam rzeczy jem ,dużo by wymieniać.Z tej diety kradłam trochę przepisów na surówki czy inne tam dania.Pewnie widziałaś ,że mozna na telefon mieć tą aplikacje z dietą.Olej lniany piję ,ale to mi braciszek tłoczy sam ,bo w sklepie jest stary gorzki olej.resveratrol masz w skórce winogron.Z wit D trzeba uważać ,dobrze jest zrobic badania na skład witamin i minerałów w organiżmie ,bo po co brać czegoś za dużo (co za dużo to nie zdrowo).Z moich spostrzeżen ,to czuję się na takim lekkim jedzeniu dobrze ,wczesniej miałam straszną zgagę .

  cały wątek

 • 16-06-2021

  Kamila,taką odpowiedz dostałam na temat diety.Poza tym Pani Ewa odpisała,że nie ma doświadczenia w leczeniu raka. Pani Agnieszko, ​ dziękujemy za przesłaną wiadomość. Nasza aplikacja jest przeznaczona dla osób względnie zdrowych, którzy chcieliby oczyścić swój organizm z zalegających toksyn. Mimo najszczerszych chęci pomocy, jakiekolwiek jednostki chorobowe (w tym stany ostre i przewlekłe, np. choroby nerek, wątroby, tarczycy, cukrzyca, wrzody żołądka i dwunastnicy, kamienie nerkowe, podwyższone wartości wyników laboratoryjnych, niedobory pokarmowe, niedokrwistość, choroby dietozależne i inne choroby przewlekłe lub ostre) lub osoby stosujące leczenie farmakologiczne powinny skonsultować chęć przeprowadzenia postu ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji. W Pani przypadku sugerujemy bezpośredni kontakt z Instytutem Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej na www.ewadabrowska.pl w celu uzyskania indywidualnych zaleceń dotyczących stosowania diety i programu żywieniowego dr Dąbrowskiej. Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia postu są: wiek poniżej 18 roku życia okres ciąży i karmienia piersią lęk przed ograniczeniem ilości pożywienia ciężka depresja przyjmowanie leków obniżających odporność (sterydy, cytostatyki) stany po przeszczepach narządów niewydolność nadnerczy krańcowe wyniszczenie organizmu w przebiegu nowotworu nowotwory w trakcie chemioterapii krańcowa marskość wątroby dializa nerek nadczynność tarczycy cukrzyca typu I ostra porfiria Trzymamy za Panią bardzo mocno kciuki życząc dużo zdrowia!! ​

  cały wątek

 • 15-06-2021

  Hej.Ja miałam małe piersi ,więc oszczędzająca szału by nie zrobiła ,a poza tym to tak jak Ty ,chciałam raz a konkretnie guza wyciąć.Przez jakiś czas nosiłam lekką ptotezę ,a teraz silikonową .Kompletnie mi to nie przeszkadza.Nawet profilaktycznie dałabym sobie usunąć drugą pierś,no ale nie mam mutacji i chyba raczej w takiej sytuacji nie usuną mi zdrowej piersi.Jeśli dobrze będziesz miała dobraną protezę ,to wcale nic się nie różni ,oczywiście w staniku.jest teraz gorąco i nie czuję aby jakoś specjalnie pod protezą ciało się pociło.Rekonstrukcji nie chcę ,bo nie chcę jakiś komplikacji.Dobrze jest jak jest .

  cały wątek

 • 14-06-2021

  Czytałam,że jedną z przyczyn raka jest wczesna miesiączka i póżna menopauza i stąd moje pytanie o wpływ miesiączki na rozwój choroby.

  cały wątek