Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-02-2017

  karolina21 trzymam mocno kciuki,

  cały wątek

 • 15-02-2017

  Cześć Karolina, dziękuję bardzo za odpowiedz, będę bardzo walczyła o siostrę nie oddam jej nikomu, ma dzieci, ma nas i jest nam bardzo potrzebna. Wczoraj miała wstrzyknięty pierwszy kwas, kolejny za dwa tygodnie. Dzisiaj w nocy pojechała w góry, nabierać sił :-) Wierzę,że będzie dobrze. Będę walczyła razem z nią, najbardziej do czego jest anty nastawiona to gorset- Ona niezależna, samodzielna kobieta- ograniczona teraz przez gorset.... ale . Mam nadzieje,że u Ciebie wszystko w porządku !?

  cały wątek

 • 13-02-2017

  Witam, jestem nowa i nie potrafię się za bardzo poruszać na forum, z góry przepraszam. Dziewczyny u mojej siostry trzy lata temu zdiagnozowano raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych. Przeszła mastektomię, chemię , radio i brała do 31-01-2017 lek tamoksifen, w grudniu zaczęła Ją boleć łopatka, a że był to okres przedświąteczny postanowiła poczekać do stycznia z badaniami. Wykonano scyntygrafię kości- w której wynik powalił - przerzuty do kości, po tygodniu badanie PET - wynik rozsiane przerzuty do kości... ,Jutro zaczyna pierwsze leczenie. Jest szczęśliwa mamą trójki dzieci 10 letniej dziewczynki i 3,5 letnich bliźniaków. nasi rodzice nie wiedzą jeszcze o przerzutach, dlaczego bo tata miał operację 01-02-2017 - rak prostaty, siostra udaję przed nimi ze wszystko jest OK, ja nie potrafię tak. Justyna wychodzi od nich i zaczyna się poddawać, proszę pomóżcie mi. Nie potrafimy normalnie funkcjonować. Proszę powiedzcie mi jakie są rokowania ??? proszę

  cały wątek

 • 14-05-2014

  Deborko

  cały wątek

 • 14-05-2014

  Dziękuje Ci bardzo mam nadzieję,że będzie ok- przecież muszę pomagać siostrze. Poza tym w przyszłym tygodniu jestem umówiona z lekarzem prowadzącym moją siostrę, na zrobienie biopsji . dziekuję raz jeszcze.

  cały wątek