Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-07-2015

  fianiebieska, LUCY1985 moja mam mama i babcia też zmarły na raka. Rak jajników, a mi w ciąży trafił się rak piersi. Jestem już 8 m-cy po operacji. Przed miałam chemię, po radioterapię, a synka urodziłam 1,5miesiąca przed terminem żeby rozpocząć leczenie. Moja mama zmarła 31 grudnia 2011, pod koniec 2013 dowiedziałam się że, jestem w ciąży, byłam bardzo szczęśliwa. Tak naprawdę staraliśmy się jeszcze przed mamy śmiercią, ale nie mogłam zajść w ciążę. A w ciąży coś mi się z piersią zaczęło robić. Znaczy z moim mini piersiątkiem. No i po jakimś czasie od badania do Gliwic, i diagnoza... pod koniec maja 2014. w czerwcu poród, pierwsza chemia... A teraz już wróciła do pracy. Synek wczoraj zaczął sam chodzić. Wkońcu się odważył ;-) Dziś odebrałam wynik z rezonansu głowy. Nic nie ma... Jest dobrze, bardzo dobrze. Jestem szczęśliwa. I oby tak dalej... I u was też będzie tylko lepiej. Leczenie jest ciężkie. Nie mówię, że nie. Jednak człowiek może bardzo dużo znieść. Trzymam za was kciuki.

  cały wątek

 • 19-05-2015

  domina13 tak mi przykro że nawrót jest, moja Droga jednak z tego co słyszałam nie da się do końca przewidzieć kto i kiedy. Wszystkie te parametry są określane, a życie robi swoje. Niestety, z forum i nie tylko znam historie gdzie był gad złośliwy G3 i wogóle same niekorzystne wyniki i po leczeniu długie lata spokój (moja ciotka tak ma ponad 10lat od leczenia i ma już ponad 70 i trzyma się lepiej niż niejedna młodsza osoba), oraz osoby które mają G1 i dobre rokowania i niestety szybki nawrót choroby. Co niestety nie ma żadnej logiki. BUUUU....

  cały wątek

 • 18-02-2015

  No niestety na szwie. Tam gdzie mi się rozchodzi zrobił się juz bąbel. No a 12 lampa dopiero była... Agniesiu dam rade nie mam wyjścia. Niestety mam przerwę. Rozchorowalam się i mnie odeslano do domu. Mam się wyleczyć. Niestety się wszystko przedłuża.

  cały wątek

 • 12-02-2015

  Agniesia super. Gratulacje. Ja obecnie po 11 i juz czerwona jestem. A jeszcze 14 przede mna . buuu

  cały wątek

 • 06-02-2015

  Aniu super. Gratuluję.

  cały wątek