Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-10-2012

  Cześć dziewczyny, ja we wtorek zaczynam pierwszą chemię i tak jak "izafi" dziwię się co ja tam będę robić przecież nic mi nie jest. Raka już nie mam wszystko wycieli.

  cały wątek

 • 01-10-2012

  mój zrazikowy miał 2cm i jeden węzeł wartowniczy. Lekarz od razu powiedział, że wystarczy operacja oszczędzająca i tak zrobił, wycioł góz z zapasem, nawet nie czuję różnicy w wyglądzie piersi. Węzeł okazał się czysty , teraz czekam jeszcze 3 tygodnie i idę do onkologa klinicznego, który zadecyduje czy radioterapia i proszki czy chemi i następnie radioterapia. Najważniejsze pozbyć się tej gadziny jak najszybciej i słuchać co radzi chirurg to są naprawdę mądrzy i oddani pacjętkom ludzie, ja tylko takich spotkałam na swojej drodze. Głowa do góry wszystko dobrze się skończy pozytywne myślenie to podstawa, pozdrawiam,

  cały wątek

 • 30-09-2012

  i ja zrazikowa naciekająca ale już wycieli i może nie wróci

  cały wątek

 • 29-09-2012

  Witajcie, moja gadzina też G3, pT1c, N0 jedyna dobra wiadomość to wartownik czysty.

  cały wątek

 • 20-09-2012

  Już jestem po operacji oszędnej z jednym węzłem wartownikiem, nic nie bolało tylko zwykłe kłopoty po narkozie. Za tydzień wyniki i diagnoza co dalej, na pewno zostanę na dalsze leczenie w Wieliszewie, Dr Chmielewki super profesjonalista wszystko wytłumaczył przed zabiegiem i opiekował 2 dni po operacji i wypuścił do domu na dalszy odpoczynek.

  cały wątek