Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-08-2019

  Dziękuję za pomoc, nie przysługuje mi ten dodatkowy urlop niestety bo nie starałam się o takie orzeczenie o niepełnosprawności.Haniu jeszcze możesz się postarać o orzeczenie, ja starałam się rok po zachorowaniu.

  cały wątek

 • 27-02-2019

  Goju to jest piękna, mądra i z życia wzięta bajka. Uwielbiam Ciebie i Twoje teksty.

  cały wątek

 • 16-02-2019

  Asiu też tak mam, gdy tylko coś mnie zakłuje lub zaboli to od razu myślę o najgorszym. Najdziwniejsze, że tych " bóli" pojawia się coraz więcej i ciągle jest powód do niepokoju. Sama myślę o cudownych tabletkach, ale ciągle nie mam odwagi iść do lekarza (nie jestem pewna czy po tych tabletkach te dziwne bóle zniknęłyby i przez to zmniejszyłby się mój poziom stresu). Staram się z byle czym nie ganiać do lekarza daję sobie czas na to, że samo minie i zazwyczaj samo przechodzi po pewnym czasie, ale co się wtedy naprzeżywam to tylko ja wiem. Najgorszy jest czas badań kontrolnych wtedy stres sięga zenitu, ale musimy to przeżyć.

  cały wątek

 • 04-02-2019

  Agaba bardzo dziękuję za wyjaśnienie, na Ciebie zawsze można liczyć

  cały wątek

 • 03-02-2019

  W tym roku pierwszy raz będę odliczała ulgę rehabilitacyjną i nie chcę zrobić błędów rozliczeniu i jeździć z wyjaśnieniami do US. Jeśli rozliczam się wspólnie z mężem to ulgę przysługującą mi jako osobie niepełnosprawnej wpisuję w rubryce, w której podaję swoje dane i swoje dochody? i wtedy nie ma znaczenia ile wynosi mój dochód i spokojnie mogę odliczyć samochód? Agaba tylko Ty potrafisz to wyjaśnić jasno i przejrzyście

  cały wątek