Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 27-03-2018

  W centrum onkologii jest sporo psychologów i dużo osób z ich porad korzysta. Widziałam jak byłam u genetyka, bo ich gabinety są akurat na tym samym korytarzu. Nikogo konkretnie jednak Tobie nie polecę, bo z ich porad nie korzystałam.Myślę jednak, że jeśli mają pacjentów to są ok.

  cały wątek

 • 16-03-2018

  W Lublinie czeka się 6 tygodni , wyniki odbiera się w gabinecie u lekarza genetyka.

  cały wątek

 • 19-02-2018

  W moim wypisie za szpitala: lożę oznakowano 5 klipsami tytanowymi. W opisie z mammografii:4 znaczniki. I tu budzi się pytanie dlaczego ten piąty nie załapał się w mammografii?. Na usg nic nie pisze więc chyba znaczników nie widać. Moja pierś też boli, a w trakcie mammografii bardzo bolała, ale dałam radę.

  cały wątek

 • 18-02-2018

  W moim przypadku wszystko przebiegało tak: Gdy poszłam po wyniki do chirurga onkologa z biopsji, w której wyszły komórki rakowe to ten chirurg wystawił mi kartę Dilo i dał skierowania na usg piersi, brzucha i prześwietlenie klatki. Z tymi wynikami wysłał mnie na konsylium, które zdecydowało o operacji. Ze skierowaniem na operację idzie się na oddział i tam zapisują na konkretny termin do lekarza który ma operować. W tym dniu zgłasza się rano na limfoscyntygrafię i inne badaniach, a na drugi dzień operacja. Po wynikach z badania guza i receptorów znowu było konsylium, które zadecydowało o dalszym leczeniu.

  cały wątek

 • 15-02-2018

  Guzek 2cm na pewno jest operacyjny,ja taki miałam i wycięli. Chemia ze względu na wysokie ki, chemię też przeważnie onkolodzy zlecają przy her dodatnim razem z herceptyną, ale ty jeszcze nie masz wyników z fisha więc nie wiadomo jaki jest. Moja znajoma operację miała dopiero po chemii i po radioterapii. Tak więc każdy przypadek jest inny i ma różne leczenie. Najważniejsze, że leczenie rusza do przodu, będzie dobrze i tego trzymaj się

  cały wątek