Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 30-05-2020

  7 tygodni po radioterapii pojawił się problem z przelykiem (ból przy polykaniu, zgaga). Zastanawiam się czy możę to być skutek uboczny radioterapii? Lekarz prowadzący radioterapie twierdzi żę raczej nie, ale problem pojawił się nagle, nie było żadnej zmiany w diecie. Czy ktoś ma/mial podobny problem i jakie leczenie?

  cały wątek

 • 20-02-2020

  Proszę o info jak wygląda radioterapia w CO Ursynow oraz w Wieliszewie. Czy pod względem wyposażenia, kadry CO jest lepszy?

  cały wątek

 • 15-12-2019

  W wyniku mammografii podejrzane mikrozwapnenia (Birads4c), natomiast w USG widoczna zmiana jest mniejesza i opisana jako lagodna (Birads3). Wynik biopsji cienkoiglowej bez rozpoznania. Czy ze wzgledu na mikrozwapnienia trzeba robic biopsje pod kontrola mammografii, czy pod kontrola USG wystarczy? Problem jest w tym, że biopsja pod MMG podobno jest tylko w CO na Ursynowie, w innych szpitalach robią pod USG.

  cały wątek

 • 13-12-2019

  Proszę o informację gdzie w Warszawie można wykonać biopsje piersi pod kontrola mammografii? W związku ze zwianami widocznymi na mammografii (mikrozwapnienia) dostalam skierowanie na biopsje pod MMG, ale dzwoniąc po szpitalach, wszędzie jest biopsja pod USG.

  cały wątek