Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

  • 08-01-2017

    Dziękuję za odp.

    cały wątek

  • 08-01-2017

    Przepraszam puchnie twarz i szyja.

    cały wątek

  • 08-01-2017

    Wróciłam z radioterapii całego mózgowia. Mam wdrożony pabi-dex.xelodę plus lapatinib. Jestem teraz w domu. Pachnie mi twarz i szyja... nie wiem co mam robić. W czwartek wyszłam że szpitala. Naświetlania skończyłam 23.12.2016. Proszę o pomoc i radę.

    cały wątek

  • 15-12-2016

    Blanko ja jestem her+++ dlatego dostałam herceptynę. Wymogi tego programu są ściśle określone. Szkoda że nie mogę jej mieć dalej kontynuowanej. Trzymała w ryzach zmiany w płucach i w wątrobie do tej pory. Dobrze, ze nie jestem tu sama i mam możliwość pisać o tym wszystkim. Pozdrawiam.

    cały wątek

  • 14-12-2016

    Dziękuję za informację. Myślę, że jak będę kończyć radioterapię skonsultuję się jeszcze z onkologiem w tutejszym centrum onkologii zanim wrócę do siebie. Może chociaż o parę miesięcy dłużej pożyję. Wiem, że jest bardzo już źle.

    cały wątek