Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-06-2019

  Tomasz. To ja jestem takim odwrotnym przypadkiem - od 5 lat przerzuty do kości, więc 5 lat temu zaczęłam zomikos. Brałam go 2 lata. Potem przez 2 lata była xgeva. Potem rok bez leków na kości. Teraz od nowa rozpoczęłam zomikos - aby kości mniej bolały. Myślę, że moja onkolożka wie co robi. Czekam na kolejną tomografię. Ostatnia w kwietniu była opisana, że jest poprawa w kościach - z pewnością jest to efekt leczenia (a wtedy od roku nic na kości nie brałam). Dziwne, ale mimo takiego leczenia nie mieszczącego się w standardach nie jest bardzo źle. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 07-11-2018

  Xgevę brałam już 2 lata, mam chwilę przerwy bo moja onkolożka doczytała, że długie stosowanie xgevy powoduje innego raka. Ale na pewno do niej wrócę niedługo. Co do walki to nie mam ani siły, ani ochoty szukać, jeździć. Czekam na TK i w sobotę chemia. Dziękuję Tomasz.

  cały wątek

 • 07-11-2018

  Kolejne pytania Tomasz. Czy ten rybocyklib jest w Polsce normalnie stosowany czy konieczne są jakieś zabiegi z jego otrzymaniem? A czy ta chemia to już potem na stałe, czy jakiś czas aż się zatrzyma postęp choroby?

  cały wątek

 • 07-11-2018

  Witajcie. Mam pytanie - czym można jeszcze leczyć rozległe przerzuty do kości w raku hormonalnym. Był tamoksyfen, inhibitory aromatazy, glandex, faslodex. Teraz ma być chemia, jeszcze nie wiem jaka. A co potem? Kościec mam zajęty w ogromnym stopniu. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 30-10-2018

  Czy ktoś coś wie co się dzieje z Faslodexem - podobno jest wycofany. Dzisiaj nie dostałam bo nie ma w szpitalu. Ktoś coś wie?

  cały wątek