Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-01-2022

  To nie fake news, jest sporo informacji na ten temat. Sama mam zamiar rozpowszechniać te wiadomości,i działać... działać. Chcemy tylko badań klinicznych.

  cały wątek

 • 16-01-2022

  https://topic.echemi.com/a/bayers-erso-therapy-for-metastatic-breast-cancer-has-not-yet-entered-clinical-trials_204852.html

  cały wątek

 • 16-01-2022

  Nie, to nie ja. Poszukaj na Google, jest wiele informacji na tem temat, ale w języku angielskim. Można tłumaczyć w zakładce na polski. Grupa, o ktorej piszę jest w Stanach Zjednoczonych, ale zapisują się tam kobiety z całego świata. Więcej info i korespondencji e-mail jest umieszczone na grupie. Nie chcemy pozwolić aby ErSo zostało "zamiecione pod dywan". Nie pozwolimy aby świat nie dowiedział się o prawdopodobnym leku dla nas. Chcemy badań klinicznych.Zapraszam do grupy.

  cały wątek

 • 16-01-2022

  Witam, Wygląda, że "mamy TO"! Mamy "lek" na raka piersi i możliwe, że nie tylko. Napisałam w cudzysłowie, gdyż jest to nowy związek o nazwie ErSo, który w próbie przedklinicznej zabił 95 - 100% komórek rakowych u myszy w ciągu kilku tygodni a nawet dni. Związek został opracowany na Uniwersytecie of Illinois. Wyniki były tak obiecujące, że gigant farmaceutyczny Bayer kupił wyłączne prawa licencyjne do opracowania ErSo we współpracy z firmą the Systems Oncology. Gdzie rządzą pieniądze nigdy nie będzie zgody. Prace zostały wstrzymane. Partnerstwo między firmami rozpadło się. Tak długo ludzkość czeka na lek na raka!! Zasługujemy na badania kliniczne, zasługujemy na życie, zasługujemy aby wiedzieć co się stało z ErSo. Może ktoś z Twojej rodziny jutro zachoruje na raka. Utworzono grupę na "Meta" o nazwie ErSo Activism for Breast Cancer, gdzie jest umieszczona petycja, którą można podpisywać. Proszę poczytajcie i udostepniajcie. NIECH ŚWIAT WIE, ŻE MY WIEMY.... Beata But

  cały wątek

 • 03-12-2019

  "Hi Colette, Pam is referring to me. I was diagnosed in Aug 2017 with 11 brain mets and instead of going down the brain radiotherapy my oncologist suggested we try Ibrance and Faslodex. My CA153 markers went down dramatically having not been below 200 for at least 2 years and now around 60 and by November 2018(following 15months on Ibrance/Faslodex)the 11 brain mets had reduced to 4. I was then eligible for Stereotactic targeted radiotherapy which I had in January this year. Subsequent scans(3 monthly)show that just 2 remain but halved in size from prior to the targeted radiotherapy. The last 2 scans have shown growth in each but very small increase in size so my oncologist is happy for me to remain on Ibrance/Faslodex. I feel it’s truly been my miracle combo so far and the neurologist I saw for the radiotherapy was blown away by what Ibrance/Faslodex had done for my brain mets. Good luck xx" To wpis, który znalazłam.

  cały wątek