Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-05-2019

  Skoro wartowniki były zajęte to czy nie powinna zostać wykonana docinka pozostałych węzłów?

  cały wątek

 • 20-05-2019

  Wątek o G3 już wcześniej czytałam i na szczęście pomimo najwyższej złośliwości jest dużo happy endów i tego się trzymam. Teraz już w laboratorium sprawdzać rozbieżności nie będziemy bo co to da. Zdajemy sobie sprawę że był to rak bardzo agresywny, ale na szczęście został już dawno temu wycięty. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby byłby zdiagnozowany chociaż parę miesięcy później skoro rósł tak szybko. A na chwilę obecną chemioterapia zakończona, herceptyna co 3 tyg, dziś zaczęliśmy radioterapię i w czwartek zaczynamy hormonoterapię. Jest czym leczyć, Mama czuje się nieźle jak na tak długie leczenie także wierzę w dobre zakończenie.

  cały wątek

 • 19-05-2019

  Kubo po biopsji wyszła ilość mitoz 1 i G2, po operacji 20 mitoz i automatycznie G3. Aż taka różnica jest możliwa? Czy to bardzo obciąża rokowanie? Na szczęście tylko wartowniki były zajęte bez przekroczenia torebki, a pozostałe węzły czyste i ki na poziomie 19%. Pani onkolog od początku stwierdziła że jest to rak bardzo agresywny i dlatego jest potrzebne leczenie bardzo forsowne.

  cały wątek

 • 19-05-2019

  Dziękuję Tomaszu za odpowiedź. Pisałam na szybko ze szpitala jak tylko otrzymałyśmy receptę i nie sprawdziłam że to ten sam lek. Już znalazłam o nim watęk na forum. Mam nadzieję, że obejdzie się bez efektów ubocznych. Od czwartku zaczynamy + wapń, witamina D3, a na następnej wizycie zapytam o wlewy kwasu zoledronowego. Pozdrawiam!

  cały wątek

 • 16-05-2019

  Witam po dłuższej przerwie. Zakończyłysmy z Mamą w zeszłym tygodniu chemioterapię. Nadal czekają nas wlewy z herceptyny co 3 tygodnie. Pani doktor przepisała nam Egistrozol, zwróciła również uwagę żeby przyjmować wapno. Tomaszu co sądzisz o tym leku? Wcześniej wspominałes o letrozolu czy anastrozolu. Byliśmy z Mamą na wizycie u prof Wysockiego który zlecił przy przyjmowaniu inhibitorów aromatazy wlewy kwasu kwas zoledronowego co 3 miesiące. Nasza Pani doktor nic o tym nie wspominała, a zapomniałam jej zapytać. Czy takie dodatkowe wlewy są refundowane? W poniedziałek zaczynamy radioterapię. Na podstawie symulacji zdecydowano że wystarczy sama radioterapia bez brachyterapii. Orientujecie się może w jakich przypadkach brachyterapia jest zalecana? Bo dużo Pan z którymi rozmawiałam miały zarówno radioterapię jak i brachyterapię. Pozdrawiam

  cały wątek