Avatar

O mnie

 https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i przeczytaj czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

 

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

 

Masz może swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek! 

 

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

 

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!