Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 08-01-2019

  U mnie było 5 lat... tylko jeden lekarz coś przebąkiwał że teraz NFZ refunduje na 10 ale na przebąkiwaniu się zakończyło. Ale to było w 2017 może teraz się pozmieniało.

  cały wątek

 • 07-01-2019

  Al_la i tu się z Tobą zgodzę :-) Ja jednak bardzo się bałam przerwać kurację mimo, że jak piszesz gwarancji to nie da, że im dłużej będziesz brać tamoxifen tym wieksze szanse, że choroba nie wróci. Ale chciałam mieć w lekarzu sojusznika, który mnie zrozumie a nie na wizycie zbeszta, że on mówił żeby nie przerywać a ja sobie zaciążyłam. Niestety nie spotkałam takiego na swej drodze.

  cały wątek

 • 06-01-2019

  Może teraz się pozmieniało. Kiedy ja się leczyłam i słyszałam o przypadkach przerwania kuracji to jak poruszałam ten temat u nie jednego onkologa to wszyscy mówili 5 lat. Raz natrafiłam na lekarke która powiedziała, że po 4 latach można by przerwać kurację jednak jak dotarłam do tych 4 lat się okazało że ona sama zaciążyła a lekarz w zastępstwie sugerował 5 lat więc tak wytrwałam.

  cały wątek

 • 05-09-2018

  Przeszło 6 lat temu byłam pełna obaw... Tak ciężka choroba, przebyta chemioterapia, radioterapia, hormonoterapia. Wątpliwości czy okres wróci...? wrócił. Czy uda się zaciążyć...? udało się. Dlatego Drogie Kobietki, które zachorowały a marzą o macierzyństwie... to na prawdę jest możliwe Choć dziś jest ciężko to na prawdę warto mieć nadzieję! Dlatego każdej z Was marzącej o dzidziusiu życzę by marzenie to spełniło się!

  cały wątek

 • 05-09-2018

  Dziękujemy bardzo

  cały wątek