Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 05-04-2022

  Ekstra, przejdziesz przez to szybko, jesteś silna. Jedz co lubisz i myśl pozytywnie. Cieszy mnie Twoja postawa, a to że czujesz się dobrze na pewno zmniejsza strach przez chemią. Dobrze, że organizm tak sobie z tym radzi. Latem już o tym zapomnisz, gdzieś wyjedziesz, a to co jest teraz będzie wspomnieniem.

  cały wątek

 • 04-04-2022

  Kobietko pisz jak najwięcej czytam wszystko. Pomagasz i sobie i innym, którzy chcą wiedzieć, a może mają lub będą miały podobny schemat choroby i jej leczenia. Doskonale odniosłaś się do wpisu krytyki, która nie była oczywiscie na miejscu. Forum jest dla nas, pomaga. Należy mieć szacunek i empatię, czego czasami u niektórych brakuje. Życzę Ci dużo siły, dasz radę, wspieram CieCzekam na kolejny meldunek)

  cały wątek

 • 29-03-2022

  Trzymam kciuki i dziękuję że tu piszesz. Zrobiłaś wszystko co mogłaś, a teraz walcz kochana.

  cały wątek

 • 11-03-2022

  Dobrze, że już wiesz co i jak. To najważniejsze. Najgorsze czekanie. Będzie dobrze, trzymam kciuki.

  cały wątek

 • 10-03-2022

  Dobrze, że już masz jakiś kierunek. Wiedzę. Zrób jak najszybciej scyntografię. Dobrze gdybyś wynik miała na konsylium. Co do biopsji węzła lekarz Ci powiedział, że jak obszar/guz jest mniejszy niż 5 cm to nie robią. Jednak wytyczne MZ i w opracowaniach naukowych nie różnicują tego. Pisze, że przy mastektomi Dcis ma być biopsja węzła. O wymiarach nie doczytałam się. To jest smutne niestety. Jedni robią inni nie. Pomimo wytycznych. Trzymam kciuki, zatrzymasz to, najważniejsze że zostało już wszystko wycięte a resztę jak jest dobijesz. Na szczęście medycyna radzi sobie z wieloma przypadkami raków, pozdrawiam

  cały wątek