Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 09-04-2019

  U mnie minął tydzień od pierwszego wlewu, ciągle czuję niechęć do jedzenia przez mdłości. Jak długo te objawy mogą się utrzymywać? Mój schemat jest AC co 2 tygodnie, mam dosyć krótki czas na rekonwalescencję, kupiłam sobie Nutridrinki. A Wy jak radzicie sobie z tymi dolegliwościami?

  cały wątek

 • 20-03-2019

  baebaras1985 ja też miałam birad 4c, Czekanie na wynik jest bardzo trudne, ja w międzyczasie dostałamy grypy (w stresie choroby się łatwiej przyplątują). Jeśli Twoja praca jest stresująca to radzę Ci pójść na zwolnienie, możliwe że u Ciebie wynik będzie dobry, to jednak trzeba się oszczędzać i zbierać siły na ewentualne leczenie, a jeśli praca pomaga Ci odgonić negatywne myśli to korzystniej jest pracować. U mnie wynik nie był dobry, wczoraj byłam w COI, mam skierowanie na mammografię spektralną, a za tydzień zbiera się już Konsylium. Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze :-)

  cały wątek

 • 12-03-2019

  U mnie zaczęło się od pręgi (jaby zagłębienia) na brzuchu po lewej stronie, podczas naciągania skóry czułam pieczenie, zaniepokojona poszłam do lekarza internisty, następnie on skierował mnie do chirurga. Chirurg powiedział, że to przez ćwiczenia, jakiś uraz. Pręga zginęła i pomyślałam, że lekarz miał rację. Minęło kilka miesiecy i wyczułam guza w lewej piersi, usg, mammografia i biopsja potwierdziły raka. Po tym, jak się dowiedziałam o guzie zaczęłam szukać w necie o symptomach raka piersi no i znalazłam na amerykańskich stronach na temat choroby mondora (czyli ta moja pręga) i jak wnika z opisów może to być jeden z objawów nowotworu piersi. Szkoda, że straciłam pół roku, obawiam się przerzutów. Jeśli są jacyś lekarze na forum to może warto się zainteresować.

  cały wątek

 • 12-03-2019

  Dziękuję za to, że jesteście tak aktywne na forum, dla osób, których onko-droga dopiero się zaczyna, Wasze szybkie i rzetelne odpowiedzi są naprawdę ważne. Pozdrawiam serdecznie

  cały wątek

 • 12-03-2019

  Cześć Kochane Amazonki Ja własnie dostałam wyniki biopsji: G2 Ocena receptorów: Er +++ 100% Pr +50% Ki 67-25% Her2 /-/ 1 węzeł zajęty W poniedziałek idę na wizytę kwalifikacyjną. Co Wy na to? martwi mnie trochę ten węzeł.

  cały wątek