Avatar

O mnie

Czasami stereotypowi leki na depresje bez recepty też są w stanie mieć ciekawe biografie. Moi znajomi zawsze powtarzają, że jestem nietuzinkową postacią, która wypatruje nie tylko suprareniny, ale również uczucia i sensu życia. Jestem himalaistą, staram się stawiać przed sobą najróżniejsze wyzwania, nie tylko te, które traktują gór. Usprawnienie formy, troszczenie się o znajomych oraz oddawanie się przyrodzie - to wszystko, czego nauczono mnie, kiedy byłem dzieckiem. Oprócz tego prowadzę szkolenia dla przyszłych himalaistów oraz aranżuję najróżniejsze wyprawy w góry, na podbój tego, co jeszcze nie zdobyte.

Komentarze do profilu

«
»
 • hazel23 (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2018-10-08 20:14:30
   

   Hello ,i am Hazel Parker from united state of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( parkerhazel@hotmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..


  Cześć, jestem Hazel Parker ze Stanów Zjednoczonych i jestem wspierająca, opiekuńcza, a także mam pasję do prawdziwej miłości w moim sercu. Właśnie przeszedłem przez twój profil na tej stronie, a następnie wybrałem interes w tobie i chciałbym, abyśmy znali się nawzajem, aby nawiązać dobre relacje i spróbuj napisać do mnie na (parkerhazel@hotmail.com), a następnie wyślę ci moje zdjęcia następnie przedstawiają się lepiej dla Ciebie ok, dzięki ..

«
»