Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 27-05-2017

  Witaj Dominiko(piękne imię) moja córka tak ma przeczytałam Twoja historię, miałam takie samo odczucie jak Ty, że mamy wsparcie bliskich, a i tak zmagamy się same z tą chorobą.Życzę Ci powrotu do zdrowia, głowa do góry. Tak jak napisałaś, masz dla kogo żyć. Fajnie ,że walczysz i się nie poddajesz.

  cały wątek

 • 26-04-2017

  Polip może powodować krwawienia - ja tak miałam. I jestem zdania, że jednak lepiej usunąć. Ja w ciągu niecałych 4 lat leczenia byłam już dwa razy na histeroskopii i raz samym łyżeczkowaniu. Endometrium 9mm po ostatniej histeroskopii w styczniu. Namawiają mnie na radykalne cięcia - ale nie jestem przekonana.... Odnośnie radykalnego cięcia, to rozmawiałam z pielęgniarką na oddziale ginekologicznym w którym będę miała łyżeczkowanie. To powiedziała mi , że to wszystko jest ze sobą powiązane tzn. macica z pęcherzem i póżniej są problemy z nietrzymaniem moczu itd. Także to nie jest takie hop,siup jakby się mogło wydawać.

  cały wątek

 • 25-04-2017

  Widzę, że co lekarz to inne podejście. Ale ja mam lekkie plamienia może dlatego mam mieć abrazję. A poza tym lekarz powiedział mi, żę po badaniu usg ciężko mu powiedzieć czy to tylko przerost śluzówki? Trzeba to dać do badania histopatologicznego.

  cały wątek

 • 24-04-2017

  Witajcie. Dzisiaj byłam u ginekologa. Edometrium 10 mm i dostałam skierowanie do szpitala ,na łyżeczkowanie. Pytałam czy to konieczne, odp. mi że jak jego żona by tak miała to nie byłoby dyskusji, Więc zaufałam lekarzowiTamosia biorę od 4 miesięcy i już przyrost edometrium Mam nadzieję, że nie będzie to narastało co parę miesięcy. Czy któraś z Was tak miała?

  cały wątek

 • 10-03-2017

  Jak teraz czytam wasze wpisy , to dopiero dotarło do mnie ,że to było Tk tylko do znaczników bez konrastu. To w takim razie ja także nic więcej nie miałam robione.

  cały wątek