Avatar

Przebieg choroby

14 kwietnia 2017 r. lekarz stwierdza chorobę. Dwa tygodnie później już znam imię gadziny, tj.  rak naciekający piersi bez specjalnego typu G3 z inwazją naczyń limfatycznych oraz ogniska litego raka wewnątrzprzewodowego, niehormonozależny, Her 2 dodatni. Imię przydługie ale w skrócie nazywam go Pan Obcy bo nie mam zamiaru z nim przechodzić na Ty bo przecież nasza znajomość nie będzie trwała długo 

4 maja 2017 r. - po raz pierwszy pobyt all inclusive w Instytucie Onkologii w Warszawie :) W ramach wyżywienia dostaję perjetę, herceptynę i docetaxel na deser. Na imprezę taką wpadam sobie co 3 tygodnie :) 

4 lipca 2017 r. - lekarze chcą zaaktualizowac sobie moje fotki chociaż widują mnie w oryginale dość często  :) Tomo wykazuje że jest czysto a przeskanowali całość, tj. klatkę, brzuszek i okoliczne rejony :) Zatem od tego dnia świętuję swój prywatny Independece Day :) 

W nagrodę za dobre sprawowanie lekarz prowadzący dorzuca mi jeszcze "wyżywienie" chemiczne do połowy września i zaproszenie na kolejną sesję zdjęciową w październiku :) 

3.10. 2017 - stwierdzona remisja całkowita :)