Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-10-2015

  Hej dziewczyny, stooo lat tu mnie nie było. Tak dla szybkiego przypomnienia - zdiagnozowana byłam w 2013, półtora roku temu skończyłam chemię i jestem na tamośce. Miałam w sumie 4 operacje, w tym mastektomię profilaktyczną i usunięcie całego dołu, również profilaktycznie. Odpukać, czuję się świetnie, normalnie funkcjonuję, pracuję itp. Ostatnio mam coraz więcej wątpliwości co do dalszego stosowania tamośki, zwłaszcza że mój potwór był ER low czyli słabo? mało?hormonozależny (nie wiem czy tak to można nazwać, leczyłam się w UK i nie orientuję się w polskiej terminologii ). Mam też HER-2 ujemny. Proszę bardzo, oświećcie mnie, czy hormonoterapia ma tu większy sens? Po rozmowie z lekarzami to wiem jedno, że oni sami za bardzo nie wiedzą. Może trzeba by skonsultować się jeszcze z polskim lekarzem? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam ciepło.

  cały wątek

 • 18-06-2015

  Kochane, w dalszym ciągu proszę pięknie o pomoc w zbieraniu informacji na temat Waszych parafii - ciekawe opowieści, niezwykłe przypadki uzdrowień, legendy, podania, wszystko co sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce. Dziękuję!

  cały wątek

 • 21-12-2014

  Pięknie dziękuję Domina za urodzinowe życzonka! Tak w telegraficznym skrócie co u mnie - jestem już ponad rok od 3 operacji, 9 miesięcy po chemii i przed operacją jajniczków. Nowe cycki (właściwie już nie takie nowe bo 8-miesięczne hehhe) nadal super, samopoczucie doskonałe, włoski dłuugie, ciemne i barrrdzo kręcone czyli wszystko git i tylko się cieszyć))!!! Pozdrawiam wszytskie dziewczyny i zyczę mnóstwo zdrówka i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!!!

  cały wątek

 • 12-10-2014

  Tak bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia.

  cały wątek

 • 02-10-2014

  Kasiu, trzymam mocno kciuki i przesyłam buziaki!!!

  cały wątek