Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-06-2015

  Dziewczyny bardzo fajnie było sie z Wami spotkać. Bardzo dziękuję za wspaniałe pysznosći , które każda z Was przygotowała. Ali i Januszowi wielkie podziękowanie za fajną imprezkę. To wspaniale, że zawsze mozna swoje troski rozłożyć przy Was na czynniki pierwsze i znależć olbrzymie pokłady uśmiechu i energii. Dziękuje dziewczynki. Do następnego razu.

  cały wątek

 • 24-05-2015

  Cześć dziewczynki, ja też już w domku. Oczywiście obowiązek obywatelski spełniony. Po tych wszystkich Waszych i ciechocińskich smakołykach zajadam naleśniki z truskawkami. Cieszę się, że Was poznałam .Buło super. Szkoda, że tak szybko ten weekend przeleciał, ale będzie co wspominać. Zatem do następnego razu amazońska wiaro.

  cały wątek

 • 11-05-2015

  Ja też trzymam kciuki za dobry wynik TK. Będzie dobrze.

  cały wątek

 • 19-04-2015

  Niestety nie udało mi się do Was dotrzeć , obowiązki mnie zawezwały i nakazały pomóc mamie w pozbieraniu się po montażu nowych mebelków w kuchni. Sądziłam, że dam rade choć na chwilkę do Was wpaść , ale niestety nie dałam rady. BARDZO ŻAŁUJĘ, pocieszam się, że z pewnością nadrobimy w Ciechocinku. Spotkanie było zapewne fantastyczne, a ja wszystkie dziewczyny pozdrawiam. Muszę się pocieszyć galerią ze zdjęciami.Czekam jak wrzucicie. Pogodnego tygodnia dziewczynki i uśmiechu na dłużej.

  cały wątek

 • 13-04-2015

  Alu potwierdzam będę z pewnością, ale niestety wpadnę tylko na godzinkę.

  cały wątek