Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 05-02-2020

  gosiajan2 , ja pierwszą chemie miałam podana na oddziale i na drugi dzień wracałam do domu, na kazda kolejna jezdziłam sama samochodem majac do osrodka w Gliwicach ponad 70 km, ale u mnie wygladało to tak ze ja ok 1,5h po wlewie czułam sie ok a potem opadałam z sił tak wiec miałam czas aby dojechac do domu, choc maz był zawsze pod tel. gdyby jednak cos sie wczesniej zadziało to nie wsiadłabym za kierownice.Wychodziłam z załozenia, ze ja musze tam siediec godzinami bo jestem pacjentem a wolałam zeby dzieci nie musiały byc pod opieka sasiadów bo akuray nie mamy dziadków.Tak przeszłam chemię czerwoną i biała i równiez sama jezdziłam na radio,dałam sie jedynie przywiezc po operacji hihih. Nie raz słyszałam podziw ze jezdze sama , choc z perspektywy czasu nie jestem przekonana czy z takim uporem bym teraz jezdziła czy jednak czasami zdała sie na kierowce. Generalnie nie mówiłam lekarzowi o mojej samowoli bo by mnie zlinczował gdyz nigdy nie wiadomo kiedy mozesz sie zle poczuc. Musisz sama wyczuc swoj organizm. Tak jak dziewczyny pisały kazdy jest inny i inaczej reaguje ja sama byłam swiadkiem jak pacjeci opadali z sił nawet podczas wlewu i nie ma na to reguły.

  cały wątek

 • 12-11-2019

  Cieszę się z wami Tomaszu piękna rocznica. Ja mam stwierdzono insulina oporność po roku z Tamosiem choć nie ma stłuczenia wątroby motorem do dodatkowych badań była szaleją a tarczyca choć i kilogramy które przybrała podczas chemioterapii też nie są bez winy. Tak więc teraz jestem na diecie ułożone przez dietetyka wdrożyłam wiecej ruchu i zaczynam walkę ale co tam to nic przy walce z nowotworem a poza tym dla takich rocznic warto.

  cały wątek

 • 27-09-2019

  Skoro tak wszyscy się chwała pochwalę się j Ja. 25 września minął roczek od operacji a w styczniu w sumie będzie 2 lata jak dobrze pójdzie od diagnozy. W jej momencie nigdy nie przypuszczałam że dozyje tego momentu. Trzese się przed każdym badaniem ale to każda z nas tak ma ale żyje i narazie mam się dobrze. Życzę sobie i wam mnóstwo takich rocznic.

  cały wątek

 • 04-02-2019

  W sobotę dzwoniła do mnie Pani z rejestracji potwierdzić moj termin i rejstrowalam koleżankę to ona ma termin 11 marca. Ja jadę w sumie z takim pytaniem jak ty czy jest coś jeszcze co mogę ja i lekarze zrobić w moim przypadku.Narazie jest ok oby jak najdłużej.

  cały wątek

 • 30-10-2018

  U mnie był ból jak podczas miesiączki pierś była tkliwa daisy813 u Ciebie nie musi być to nowotwór ale lepiej sprawdzić. Trzymam kciuki aby to była jakaś pierdola

  cały wątek