Avatar

Przebieg choroby

Sierpień 2017 pierś jest Obraniaka ale po okresie wraca do swojego rozmiaru  hmmm chyba gdzieś mnie orzewialo podczas biegania.

Październik 2017 pierś znów Obraniaka tym razem nie wraca do swojego rozmiaru hmmm chyba jest coś nie tak.

Listopad wizyta lekarza pierwszego kontaktu i skierowanie do poradni chorób sutka w Opolu gdzie na początku grudnia lekarz podczas badania palpitacyjnego nie stwierdza nic podejrzanego proszę nie panikowac rak nie boli a Pani mówi że pierś boli.

8 styczeń 2018 jadę na usg które miało być tylko proforma na potwierdzenie słów Pana doktora.

Mina  lekarza wykonującego usg hmmm przerażenie informacja automatyczna proszę jechać zaraz na onkologie musimy powtórzyć usg na innym sprzęcie ale coś tu jest podejrzanego.

Reszta przebiegla ekspresowo w szpitalu Pani dotknęła tylko pierś głowica usg przygarnela mruczac pod nosem mikrozwapnienia i przekazano mi że muszę zrobić biopsje ale n ie jest dobrze.

 

Na drugi dzień jadę dzieki znajomości sąsiadki na biopsje i jeszcze jedno usg licząc że to jakaś pomyłka niestety i tym razem pozostaje bez złudzeń.Oczekiwanie na wynik to była jakaś wieczność płakałam ja płakał mąż jak pojechałam po wynik myślałam do końca że to jednak nie rak ale jak Pani w recepcji dała mi kartę DILo pozostała bez złudzeń na cokolwiek dobrego .Lekarz przekazał mi najgorsza informacje w  gabinecie nawet się trzymałam ale jak wsiadłem do auta świąt runol płacz zal złość wszystko na raz dlaczego ja? Nie palę nie pije biegam i co ja mam umrzeć? Mam.male dxiecki męża  fajna pracę zaczęliśmy się budować a tu coś takiego. Po wielu dniach zdecydowaliśmy że będę się leczyć w Gliwicach lekarze w Opolu sukcesywnie mnie zrazili do siebie i do leczenia.

Luty 2018 wykonuje wszystkie badania iść rezonans pet.

5 marzec 2018 przyjęcie na odział.

6 marzec założenie portu naczyniowej.

8 marzec Dzień Kobiet  dostałam 1 czerwona chemię.

23 marzec awaryjnie podana 2 chemia.

6 kwiecień 2018 podana 3 chemia

20 kwiecień planowana ostatnia czerwona chemia boje się strasznie czy dam radę przejść przez to wszystko ale najbardziej boje się przyszłości czy wogule bedzie   

20 kwiecień ostatnia czerwona hura przede mną 4 białe co 3 tyg