Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-06-2020

  Beciu! Wyniki nie są raczej mega zalamujace. Nie ma stopnia złosliwości . Wielkość guza pow. 2 cm, to do najmniejszych nie nalezy ale po operacji jest Cie czym leczyć! Przede wszystkim hormonoterapia, bo receptory idealnie po 100%. Ki 67 dośc wysokie , ale chca jeszcze po operacji zweryfikować.Nie wiem jak z chemia przy takim guzie, bo sama nie miałam chemii, wiec sie nie znam. Inni ci wyjasnia. Leczenie tez jest uzależnione od rodzaju operacji, a decydujesz o tym ty! Lekarz ma ci przedstawić za i przeciw obydwu rodzajów, oszczedzajacej i radykalnej. Po oszczedzajacej obowiazkowa radioterapia na lożę po guzie i jak sie okaże, co z węzłami to wtedy moze tez na pachę. Najwazniejsze, ze TO SIE LECZY!!! A tego lekarz, który zawalifikował jako gruczolakowłókniak i nie zlecił biobsji to zasłuzył, ęby mu nieźle przyłożyć! Ile jest takich przypadków, az rece opadają!!!

  cały wątek

 • 26-06-2020

  Kinga! To nie jest forum o psychiatri a le wielu z nas z Tomaszem na czele zachęcamy zwłaszcza rodziny chorych do podparcia sie środkami farmakologicznymi. Stres robi swoje i pomyśl, co sie stanie, gdy mimo wytwarznia pod wpływem stresu adrenaliny, coś w tym mechaniźmie walnie i już nie bedziesz sie w stanie mama opiekować i ja wspierać, bo sama bedziesz potrzebowała pomocy! Przemyśl to, proszę! Wystarczy zadzwonic do rodzinnego i poprosić o e-receptę!

  cały wątek

 • 26-06-2020

  Anetko! Jezeli chciałabys i będzie Ci w Gdańsku brakowało towarzystwa, to moze spotkamy sie by wspólnie wypić kawke albo zjeśc pizzę - znam taki skromny lokalik, którego włascicielami sa Włosi i nawet jestem z nimi troche zaprzyjaźniona...

  cały wątek

 • 26-06-2020

  Bogusiu!!! Litości!!! Na takim forum wklejasz taka reklamę! A nawet dla zdrowych to - precz z suplementami na odchudzanie!!!

  cały wątek

 • 26-06-2020

  https://twitter.com/i/status/1275852022537949190

  cały wątek