Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 03-03-2016

  Witam wszystkie dziewczyny z podkarpacia. Dlaczego tak dawno tu sie nikt nie przedstawia ? Czyżby nie bylo nowych z naszego województwa ? Jeżeli nie ma to się cieszmy, a jeżeli są,to możemy sie tu zacząć wpisywać. Było by miło, poznać kogoś z pobliża, spotkać się, porozmawiać. Może nawet jezdzimy do tych samych ośrodków i leczymy sie u tych samych lekarzy ? Pomyślałam sobie, ze było by fajnie, poznać się z osobami, które już są dawno po wyleczeniu, i mogły by się podzielić wspomnieniami, choćby nawet tak dla pokrzepienia dla tych co są w trakcie. Jestem z Mielca, mam 52 lata, w trakcie taxanów. Jestem pod opieką lekarzy w Rzeszowie i tam jeżdżę na chemię. Dziewczyny, zachęcam do poznawania się. Pozdrawiam Ela

  cały wątek

 • 27-02-2016

  Dzięki dziewczyny, mam chyba dzisiaj jakiegoś doła i za dużo myślę o swojej chorobie. Pozdrawiam wszystkich.

  cały wątek

 • 27-02-2016

  Witajcie dziewczyny. Jak czytam wasze posty ,jak się czujecie po taksanach, to ja mam watpliwosci ,czy na mnie to w ogóle ta chemia działa. Sama nie wiem co mam o tym sądzić. Jestem po 4xAC, teraz w trakcie cotygodniowych plt. Zadnych skutków ubocznych, wyniki z krwi zaskakująco dobre, a nawet coraz lepsze,aż się onka dziwi,że są takie dobre. Zeby mi włosy nie wypadły, to bym nie wiedziała,że jestem na chemii. Na pewno wyda się wam glupie, to co piszę,że może chciałabym mieć jakieś dolegliwości, ale to nie tak. Martwię się tym ,że może ta chemia w moim przypadku nie działa.Rozpoznanie miałam nie ciekawe NST (M-8500/31), EE(3+2+2) 7pkt, G II, pT2N3a Mx-1. Co o tym sądzicie ? Martwić się czy cieszyć ?

  cały wątek

 • 27-02-2016

  Jestem zainteresowana wyjazdem do sanatorium, ale moja onkolog powiedziała mi wczoraj ,że nie mam żadnych szans, ponieważ; Nie minęło jeszcze 5 lat, od zachorowania Nie mam obrzęku Jestem na rencie rodzinnej , po zmarłym mężu Nie pracuję I jeszcze jestem w trakcie chemii, którą kończę 5 maja Nie wiem, czy jest sens w ogóle myśleć o czymś takim jak sanatorium w moim przypadku. Nadmienię ci jeszcze,że Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w mojej miejscowości przyznał mi 1 grupę inwalidzką na 2 lata.

  cały wątek

 • 06-01-2016

  Witajcie.Mam kilka pytań, jeżeli mam schemat AC co trzy tygodnie i potem 12x co tydzień, to czy muszę wybrać to wszystko do końca ? Czy można zrobić jakies badania kontrolne w czasie chemii, czy te wlewy są do końca potrzebne ? Skąd wiadomo ,ze są jeszcze komórki rakowe w organizmie ? jakie badania się robi, żeby mieć pewność,że chemia dziala ? Może to wydac sie niektórym z was dziwne ,ale takie mi się nasunęły myśli i nie wiem jak na to odpowiedzieć.

  cały wątek