Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-05-2022

  Żona jest dwa tygodnie po mastektomii radykalnej prawej piersi. Wszystko jest OK. Ćwiczy i masuje rękę prawą tak jak kazano w NIO. Od wczoraj zaczyna ją mrowić i drętwieć lewa ręka. Czy ma to związek z przemieszczaniem się chłonki? Czy to normalne?

  cały wątek

 • 25-04-2022

  Żona jest po radykalnej operacji piersi prawej. Wiadomo że ma dren. Dziś jest 4 dzień po operacji. W drenie jest ciemna maź. Już wiem że to niby OK. Po wieczornym opróżnianiu butelki, w wężyku pojawiły się dwa pęcherzyki powietrza. jeden stoi w miejscu jakieś 10 cm przed wejściem do ciała przed skrzepem. Drugi przemieszcza się zamiast w kierunku butelki to idzie do kolegi. Butelka jest ściśnie ta. Chłonka spływa. Pytanie o to powietrze. Lecieć do szpitala z tym, czy to norma?

  cały wątek

 • 02-03-2022

  Bardzo proszę o przetłumaczenie na język ludzki Wnioski Obraz MR przemawia za regresją zmian naciekowych npl w piersi prawej z pozostawieniem zmian resztkowych BIRADS:6, nadal a utrzymującym się obrzęk. miąższu piersi i skóry. Normalizacja wielkości i obrazu węzłów chłonnych w prawym dole pachowym. Jest OK czy nie? Już chyba głupieje ze strachu. Co to jest te "naciekowych NPL"?

  cały wątek

 • 18-02-2022

  Żona jest po pierwszej konsultacji z chirurgami. Wiadomo jak to wygląda. Dowiedziała się tylko, że jak skończy chemię to będzie miała jeszcze jedną konsultację czy skóra na tyle się poprawi aby można było operować. Moje pytanie brzmi, czy skóra musi całkowicie się poprawić, czy tolerowane są delikatne zmiany i robi się operację? Martwimy się, że zostawią część zmienionej, niby dobrej skóry a w niej zostanie gad i odezwie się za jakiś czas.

  cały wątek

 • 27-01-2022

  Węzły są wyczuwalne, jakby powiększone. Pierwotnie były dwa zajęte a po 4xAC są czyste. Pierś boli w miejscu guza oraz w okolicy portu, który jest powyżej. Sami już nie wiemy. Czekać do 04.02 do wizyty czy robić coś wcześniej? USG na przykład.

  cały wątek