Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-09-2020

  Bardzo mi przykro, że znowu Cię to spotyka. Będę trzymać kciuki żeby inne badania wyszły dobrze. Też miałam operację w październiku 2018r. Domyślam się co czujesz. Mogę wiedzieć jakie miałaś wyniki z 2018 r. Na twoim profilu jest tylko ze inwazyjny. Zrazikowy czy bez specjalnego typu?

  cały wątek

 • 05-08-2020

  Witajcie Kochani, w piątek mam badania kontrolne, usg brzucha i rtg klatki piersiowej. Oczywiście już zaczynam się martwić. Najgorsze jest to czekanie, jeszcze dzisiaj byłam na zastrzyku reseligo w moim ośrodku co jeszcze bardzie pobudziło mój strach . Tłumacze sobie że w styczniu była mamo na 1., alt i ast normie, kości nie bolą, kaszlu duszności i nie ma. Ale obawy są. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

  cały wątek

 • 30-03-2020

  Cześć Johanna, ja na zastrzyku byłam 16.03. Weszłam do konteneru pod szpitalem zmierzyli mi temperature, wypisałam papier że u nich byłam i poszłam do pielegniarki, żeby zrobiła mi zastrzyk. Z jednej strony nie chciałam żadnych obsunieć w przyjeciu tych zastrzykow ale bałam się jechać. Tym bardziej ze ludzi czekających na mierzenie tem było sporo.

  cały wątek

 • 15-03-2020

  Jutro przypada u mnie dzien na Reseligo. Jezdziłam do siebie do szpitala i pielęgniarki mi robiły bez problemu. Ale powiem Wam, że najnormalniej w świecie boję się tam jechać i niewiem czy wogóle mnie tam wpuszcza. To odział chemioterapii dziennej. A przeciez musze to przyjąć. Pozdrawiam dziewczyny, ktore teraz się leczą. Trzymajcie sie.

  cały wątek

 • 21-02-2020

  Magda napisalam ci na priv

  cały wątek