Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 20-09-2016

  Witam Kuba Mój jest naciekający typ ? nie wiem Wandka To fakt, że czasem zwykli ludzie więcej wiedzą niż lekarze

  cały wątek

 • 16-09-2016

  Witam Was kochani Serdecznie dziękuję za wyjaśnienia, buziaki Pozdrawiam i życzę zdrówka

  cały wątek

 • 16-09-2016

  Witam Was Tomasz Kurcze ale to opisane, więcej niż napisałam Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, a skąd to się wzięło ten luminalny B z czego to wyczytałaś??? 4/4 Pozytywne węzły chłonne Guz był na 7 cm. Jestem po mastektomii i w trakcie chemii Paklitaxelu. Po chemii czeka mnie operacja -usunięcia reszty węzłów chłonnych, radioterapia i 10 lat Tamoksifen Proszę coś więcej napisać na temat Ki67, co to dokladnie oznacza na chłopski rozum, a estrogeny i progesteron , to coznaczy? że mam ich za dużo czy co??? nie znam się na tym sorki BlankaIn Naciekanie naczyń krwionośnych??? hmmm? dziękuję Ci bardzo za odpowiedź ale możesz bardziej sprecyzować proszę? co to dokładnie znaczy? Kochana, tak mi przykro z Twoimi przerzutami miałaś je już przed chemią???

  cały wątek

 • 15-09-2016

  Dziewczyny ratunku! Witam Amazoneczki, czy któraś z Was zna się na wynikach? Dzisiaj dostałam list z opisem i nie wszystko kumam Oto wyniki: grade 3 LVI pozytywny, ER 8 PR 7 HER-2 1+ Ki67 40%

  cały wątek

 • 09-09-2016

  Cześć dziewczyny Mnie też daleko do grzywki ale również zgoliłam te pierwsze puszkowate ale nie na łyso tak 2 mm i teraz rosną ciemniejsze i gęściejsze ale ja jestem w trakcie paklitaksolu, więc mogą jeszcze wypaść. W poniedziałek będzie 4 wlew i 5 zostanie Hmm dziwi mnie fakt, o którym tu często piszecie czyli o perukach. Nie wiem jakie dają w Polsce ale ja mam perunie, z którą się nie rozstaję na zewnątrz domu Ma siateczkę pod spodem i nic nie uczula i jest przewiewna, a zarazem bardzo "udaje" prawdziwe włosy. Ja też bym chciała swoje ale mają dopiero 5-6 mm dłuuuuga droga jeszcze Pozdrawiam was kochane i życzę zdrówka, radości i przyjemności Trzymajcie się !

  cały wątek