Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 03-04-2022

  Nie wiem czy już macie ustalonego chirurga, ale ze swojej strony polecam sprawdzić dr Aleksandra Grousa (w 2019 roku operował np. w Centrum Onkologii na Ursynowie oraz ECZ w Otwocku, nie wiem czy nadal tak jest). Powodzenia, trzymajcie się dzielnie.

  cały wątek

 • 24-10-2019

  Drodzy, moja Mama w listopadzie kończy terapię herceptyną (w I linii leczenia) i zastanawiam się czy jest sens, żeby kontynuować przyjmowanie tego leku już odpłatnie? Czy te 18 dawek przewidzianych w programie lekowym jest wystarczające, czy warto przedłużyć przyjmowanie herceptyny już na własny koszt? A jeśli tak to o ile przedłużyć? Czy ktoś ma doświadczenia w tym zakresie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ten temat.

  cały wątek

 • 05-08-2019

  Anula, czy Babcia miała robione badania obrazowe głowy (może warto poprosić lekarza o takie badanie, jeśli jeszcze nie było robione)? Czy mówiłyście lekarzowi o tych objawach? Czy oprócz zachwiań równowagi Twoja Babcia ma inne dolegliwości?

  cały wątek

 • 05-08-2019

  W kwietniu 2018 r. moja Mama poszła na kontrolne USG, które wykazało podejrzany węzeł chłonny i tak się zeszło do listopada 2018 r. kiedy lekarze zorientowali się i przekonali, że to zmiana złośliwa. Biopsja gruboigłowa 11 października, a pierwsza chemia 19 listopada.

  cały wątek

 • 16-04-2019

  Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to jeśli dany przypadek nie jest skomplikowany i cały zespół decydujący zgadza się co do zastosowanego leczenia, konsylium nie trwa długo, bo i po co. Jeśli przypadek jest bardziej skomplikowany, opinie lekarzy są różne co do tego, jakie leczenie będzie właściwe, wtedy wszystko trwa dłużej, jest bardziej szczegółowe. W przypadku Mamy wszyscy się zgodzili, że ma być to MRM+wycięcie węzłów i nie było nad czym dywagować po prostu. Na szczęście etap operacji już też za nami. Teraz tylko to oczekiwanie co pokaże wynik histopatologiczny...

  cały wątek