Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 17-07-2016

  Dobrze jest wyrzucić cukier z diety Cukier żywi raka i robi nam otyłość. Można zastąpić jego stevią nawet w wypiekach domowych. Tak moja onkolog mówiła.

  cały wątek

 • 17-07-2016

  Dziękuje wiem że refundacja zabiegu nie przysługuje mi. Ale zabieg muszę mieć przeprowadzony w szpitalu po usunięciu większości krtani nagłośni,struny głosowej i ślinianek bardzo się skurczyła krtań. To zalecenie z wypisu ,,W przypadku potrzeby znieczulenia dotchawicznego proponujemy rozważenie innego zaopatrzenia niż intubacja np jet ventilation lub postępowanie z niezwykłą ostrożnością w trakcie intubacji możliwie najwęższa rurka intubacyjna z dobrym uwidocznieniem głośni'' U mnie inna historia niż u was dziewczyny,każda ma swój krzyż urodziłam się z nieokreśloną płcią rodzice nie znali co robić. Nie miałam jajników vaginy nic. Zrobili mi ją z jelita czuje przyjemność w seksie i muszę brać estrogen by nie mieć osteoporozy. Operacja vaginy była bezpłatna na nfz. Ale piersi muszę zapłacić byłam w nfz. Mój rozmiar to 1 słabe nie ma nawet gruczołu. To iść pierwsze do gabinetu doktora prywatnego i ustalić że zabieg muszę mieć w szpitalu ze względu na wąską krtań po raku. Czy jak dostać się do doktora?? Myślę nad dr Jankau lub dr Grobelny? Dodam że po wypadku w komunikacji muszę przyjmować buprenorfine przewlekle.

  cały wątek

 • 17-07-2016

  nikt mnie może mi pomóc bardzo bardzo proszę(( tzn nie że miałam 6 rekonstukcji ale 6 operacji i onkologia mi nie obca tylko że ja mam raka krtani i mam częściowo ją usuniętą. Tylko że nie miałam radio i chemi.

  cały wątek

 • 16-07-2016

  Witam Panie amazonką co prawda nie jestem ale chciałam się zapytać o opinie o dr Jankau. 1. W 2015 roku miałam operacje krtani i zalecenia lekarzy z wypisu są : W przypadku potrzeby znieczulenia dotchawicznego proponujemy rozważenie innego zaopatrzenia niż intubacja np jet ventilation lub postępowanie z niezwykłą ostrożnością w trakcie intubacji możliwie najwęższa rurka intubacyjna z dobrym uwidocznieniem głośni. Dodam że urodziłam się z wadą genetyczną hermafrodytyzm nie mam macicy i jajników. Chciałabym mieć piersi i dekolt. Czy pan Jankau jest godny zaufania? Telefonów nie odbiera na mail to czekałam po kilka razy. Oczywiście mój zabieg będzie płatny ale czy jest szansa że doktor weźmie mnie w szpital. dziękuje za odp -ps mam kilka koleżanek amazonek ale one boją się lekarzy i nie chcą operacji rekonstrukcji. Ja sama na swoją chorobę miałam ich 6. Jak nie chcecie panie publicznie proszę na priv. Dziękuje

  cały wątek