Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 03-08-2020

  Ja miałam gruczolaka w styczniu, w maju zrobiłam biopsję i naczynko dostrzegła, birads 4a, biopsja. Wyszedł gruczolak, a rak w przewodach.

  cały wątek

 • 16-07-2020

  Tak Gosia64. Zdolność do pracy otrzymana od lekarza medycyny pracy (chore to....). Po zasiłku rehabilitacyjnym przed urlopem musiałaś mieć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o zdolności, gdy nie masz nie powinnaś mieć udzielonego urlopu. Ja jeszcze raz dokładniej opiszę swój przypadek. W lutym na feriach (jestem nauczycielką) skończył mi się zasiłek. Od razu po nim musiałam się udać do lekarza medycyny pracy po zaświadczenie o zdolności do pracy. Gdybym go nie miała, nie dostałabym zaległego urlopu i dyrektorka mogłaby mnie zwolnić z pracy (Gdyby PIP sprawdził i okazało się, że jestem na urlopie bez zaświadczenia od lekarza medycyny pracy, dyrekcja dostaje od 1000 do 30 tys kary, więc się nie chcą podkładać....). Tak więc mając to zaświadczenie, otrzymałam urlop, który trwał do połowy kwietnia. W sumie przerwa wyniosła 61 dni. Po tym poszłam na L4 na tę samą jednostkę chorobową i jestem na nim do dnia dzisiejszego. Jakby coś to pytaj, bo bardzo dokładnie to wszystko posprawdzałam z koleżanką, która jest specjalistką kadrową.

  cały wątek

 • 16-07-2020

  Ja byłam w takiej sytuacji w kwietniu. Wcześniej wykorzystałam 182 L4, potem rok świadczenia rehabilitacyjnego. Musiałam mieć dokładnie 61 dni przerwy, żeby dalej skorzystać z L4 na tę samą jednostkę chorobową. Ja podczas tych 61 dni byłam n zaległym urlopie.

  cały wątek

 • 12-05-2020

  Ale dlaczego na wynik aż 3 tyg? Myślę, że max 2 tyg. I nikt do mnie nie dzwonił. Zadzwoniłam po tygodniu, wynik był, ale jeszcze poszedł na dalsze badania imunohistochemiczne, ale po w sumie 10 dniach już był. Wszystkie wiemy, co przeżywasz. Ja sama odchodziłam od zmysłów. Brałam apteczne uspokajające i jakoś dałam radę. Też dasz!

  cały wątek

 • 03-05-2020

  Nie bój się, biopsja nie boli. Dadzą znieczulenie i po sprawie. Dobrze, że tak szybko masz tę biopsję. Trzymam kciuki za dobry wynik

  cały wątek