Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-09-2015

  Witam Mi mija 3 lata od zakończenia leczenia Jutro zaczynam badania kontrolne i wiem że będą dobre, bo nie może być inaczejSerdecznie pozdrawiam

  cały wątek

 • 10-08-2015

  Witam wszystkie dziewczyny i pozdrawiam

  cały wątek

 • 03-08-2015

  Witam wszystkie amazonki

  cały wątek

 • 17-07-2015

  Witam dziewczyny Chyba już tutaj byłam ale nie pamiętam więc witam się ponownie Mam na imię Małgosia , 47 lat i łączy mnie z Wami to samo, więc oto moja historia;2011 rok- listopad- usg- ropień jak książka pisze( słowa lekarza), po 2 dniach wizyta u chirurga onkologa- nacięcie,sączkowanie, kupa krwi tylko ropy jakby mało, po 3 dniach - wynik- CARCINOMA DUCTALE INVASIVUM G3!!!!!! SZOK - mąż się rozpłakał ale ja oczywiście nic, zero reakcji, troszke mnie oszołomiło , zapytałam co dalej, lekarz mi wszystko powiedział co kiedy i dlaczego. Więc miałam 4 zadania do wykonania: 4xVAC, mastectomia, 4x TAXOTERE, 25 naświetlań. Wszystko przeszłam bardzo dzielnie i całkiem dobrze. W listopadzie 2012 r powrót do pracy. Nikt nie zaproponował mi sanatorium, psychologa ale wtedy wydawało mi się to niepotrzebne.Czy to normalne że zamiast się cieszyć chce mi się wyć , albo uciec na bezludną wyspę, że wszystko mnie wkurza i wszyscy i że nie umiem o tym mówić i tak się dyscyplinuję żeby tego nie pokazać. Zawsze byłam bardzo otwarta , łatwo nawiązywałam kontakty, potrafiłam sobie poradzić z każdym i w każdej sytuacji a teraz jestem wycofana, milcząca i jest mi z tym bardzo źle, dlatego napisałam tutaj bo tak łatwiej.Ot i cała moja historia.

  cały wątek

 • 28-06-2015

  I jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia , bardzo mi pomogły zrozumieć że ten portal nie różni się od innych. Brawo!!! Powtarzam jeszcze raz po prostu byłam zaskoczona a Wy zamiast mnie oświecić ,że to nie przypadkowy gość tylko ktoś wartościowy tutaj to zaatakowałyście mnie. Wielkie dzięki. Brawo !!!!

  cały wątek