Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-03-2020

  Dziękuję ślicznie za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

  cały wątek

 • 10-03-2020

  Witam, jestem po 5 cyklach pxl i miałam robiobe usg porównawcze. W pierwszym usg guz był opisany jako zmiana lita, nieostro ograniczona o wymiarach 18x14x28 mm. W dniu dzisiejszym opis brzmi: nieregularna zmiana naciekowa otoczona strefą niewielkiego obrzęku o wymiarach 17x10x20 mm. Guz się zmniejszył, ale czy wystarczająco po 5 cyklach? Martwi mnie również określenie: zmiana naciekowa, wcześniej zawsze była lita. Jak myślicie, martwić się?

  cały wątek

 • 21-02-2020

  Witam, jestem w trakcie białej chemii i również korzystam z czepka chłodzącego. Trzy wlewy już za mną i jak na razie na głowie nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że będzie tak do końca. Czego i Wam życzę ???? . Żyję sobie tak jak przed chorobą, czuję się ok, tylko troszkę więcej śpię. Ogólnie nie jest źle, tak więc piersi do góry, będzie dobrze. Pozdrawiam ????

  cały wątek

 • 08-02-2020

  Dziękuję Tomaszu za odpowiedź, A jak myślisz, po którym wlewie powinnam mieć sprawdzoną skuteczność chemii?

  cały wątek

 • 08-02-2020

  Dziękuję za odpowiedź, Renatar. Na szczęście zakwalifikowałam się na czepek do chemioterapii. Pół godziny przed wlewem i godzinę po siedzę sobie w gustownym, zielonym czepku i wyglądam jak ufoludek. Zibaczymy, czy to coś pomoże. Zdziwiłam się, że zaczynam od białej, a nie mocniejszej czerwonej, ale podobno ostatnio tak się zaczyna. Ciekawa jestem po którym wlewie będą sprawdzać, czy guz się zmniejszył, bo przy czerwonej sprawdzają chyba po trzecim wlewie. Pozdrawiam serdecznie - Gośka

  cały wątek