Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 18-01-2016

  Witam ! Dziękuję za odpowiedzi w piątek mam wizytę u innego onkologa zobaczymy co dalej chyba nie wyjdę z gabinetu jak mi czegoś nie da !

  cały wątek

 • 17-01-2016

  To fakt aby jak najszybciej ,ja to jestem straszna panikara malutki pryszczyk i już panikuję i zastanawiam się czy to nie rak . Co się dzieje z naszą psychiką !

  cały wątek

 • 16-01-2016

  Nie mam nic żadnych leków i tak w zasadzie to to mnie najbardziej martwi po prostu onkolog powiedział że jest dobrze proszę się niczym nie martwić i przyjść do mnie za pół roku !

  cały wątek

 • 16-01-2016

  Hej witam ponownie! Dodam tylko że był to nowotwór naciekający G2 dziękuję za wszystkie odpowiedzi bo bardzo się martwię że tak mnie odesłano do domu. Nie wiem co dalej robić i co myśleć -był ten rak czy go nie było?

  cały wątek

 • 16-01-2016

  Witam Was! No jestem bardzo zdziwiona po prostu nic kazał mi wpaść za pół roku . Zastanawiam się czy to nie była jakaś pomyłka bo do tej pory mówił mi o chemii a teraz po prostu mało mnie nie wypchał z gabinetu mówiąc że jest wszystko ok i nic mi nie trzeba może to jednak pomyłka i rak był niezłośliwy wystarczyło by może tylko go wyłuskać a nie usunąć całą pierś i węzły . No teraz to mam tylko mętlik w głowie może zaistniała gdzieś ludzka pomyłka.

  cały wątek