Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 20-09-2014

  Kochane dziewczyny, bardzo chciałam dzisiaj z Wami być, ale.....trafiła mi się wycieczka na Jasną Górę. Zostawiłam tam prośbę o zdrowie dla nas wszystkich i modlitwę. Przepraszam, że nie byłam na spotkaniu choć bardzo chciałam Was poznać. Czuję, że dzisiaj miałam inną misję... Proszę o namiary na następne spotkanie, mam nadzieję już wkrótce i wtedy nie ma zmiłuj- muszę być!!! Ściskam Was z całych sił i do zobaczenia jak tylko będzie wiadomo kiedy.

  cały wątek

 • 17-09-2014

  Witajcie dziewczyny, jak tylko plany mi pozwolą postaram się wpaść do Was na chwilkę, lub dwie. Dziękuję za odpowiedź i zaproszenie, bardzo chciałabym Was poznać osobiście! Niestety mam zaplanowany wyjazd z rodzinką i nie wiem czy zdążę wrócić, ale będę się starała! Miłego dnia Wam życzę i mam nadzieję do zobaczenia. P.S Mea, jeśli nie uda mi się w sobotę, będę czekała niecierpliwie na kolejne spotkanie. Pozdrawiam gorąco.

  cały wątek

 • 16-09-2014

  Witajcie Warszawianki. Spotkanie to super pomysł. Spotkanie ma charakter "otwarty" i może się zjawić każdy, czy "prywatny"? Pozdrawiam serdecznie

  cały wątek

 • 28-08-2014

  Witaj Madziu, także jestem tu od niedawna. Teraz w trakcie rehabilitacji w CO w Warszawie. Jestem na początku leczenia hormonami, ale czuję się super. Głowa do góry, dobre myśli i uśmiech czynią cuda. Pozdrawiam i witam serdecznie.

  cały wątek

 • 16-08-2014

  Witaj serdecznie Casia. Ja miałam podobnie, bardzo długo byłam diagnozowana i mój lekarz prowadzący nie umiał okreslić co to jest za zmiana. Miałam dwa razy USG, Mammografię, oraz Rezonans. Niestety w takim "wątpiliwym" przypadku (mój taki właśnie był) wszystko wyjaśnia się dopiero po histopatologii. Głowa do góry, trzymam kciuki. W razie pytań, pisz na priv, 25.08 wracam z wakacji. Pozdrawiam

  cały wątek