Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 17-02-2018

  Witajcie, oddam nowy biustonosz Amoena Lara rozm. 70 C, nowy z metkami, kolor BIAŁY. Oddam takżę 2 używane ten sam model i rozmiar, kolor beżowy i czerwony-malinowy.Takie, jak na poniższym linku: http://www.amoena.pl/Produkty/Bielizna/Everyday/Lara/Lara-biustonosz-bez-fiszbin-bezowy Oddam również dwie protezy Amoena Essential Deluxe Light 2A, rozm.4L i 4R, czyli prawą i lewą (używane).

  cały wątek

 • 29-09-2016

  Witajcie, mam do sprzedania nowy biustonosz Amoena Lara rozm. 70 C, nowy z metkami, kolor BIAŁY. Dokładnie taki, jak na poniższym linku: http://sklep.korim.pl/132-biustonosz-amoena-lara.html Za darmo oddam 2 używane ten sam model i rozmiar, kolor beżowy i czerwony-malinowy. Oddam również dwie protezy Amoena Essential Deluxe Light 2A, rozm.4L i 4R, czyli prawą i lewą.

  cały wątek

 • 29-09-2016

  Witajcie, mam biustonosz w rozm. 70B. Firma ZBra medical, dokładnie taki jak na poniższym linku: http://www.oncovia.com/lingerie-apres-reconstruction-mammaire/2714-soutien-gorge-de-compression-zbra-bretelles-reglables-noir.html

  cały wątek

 • 14-08-2015

  Jestem w trakcie rekonstrukcji w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Zabiegi wykonuje dr Basta, bardzo dobry specjalista, bardzo miły lekarz. Po ok. miesiącu od włożenia ekspanderów piersi są już całkiem całkiem. Z każdą wizytą są coraz ładniejsze Polecam wszystkim! Terminy bardzo przyzwoite.

  cały wątek

 • 24-03-2015

  Czy mogłabyś napisac Kass, ile dni spędziłaś w szpitalu przy wymianie ekspandera na sylikon? Jeszcze mam pytanie, czy chirurg rozcina wtedy pierś w innym miejscu niż blizna po mastektomii/włożeniu ekspandera (zapomniałam spytac doktora)? W maju będę miała rozpoczętą rekonstrukcję, drugi etap jesienią. Matrwię się już, ile czasu będę wracac do formy. Dodam, że jestem po obustronnej mastektomii i rekonstrukcja będzie jednocześnie obu piersi. Z góry dziękuję za wszelkie informacje!

  cały wątek