Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 07-05-2021

  broszka, ja brałam 3 lata aromek, czego skutki jeszcze odczuwam. Problem ze sprawnością rąk mam do tej pory, mimo że od roku biorę już inny lek. Tylko że ja jestem leniwa i nie ćwiczyłam, a dwutygodniowa rehabilitacyjna gimnastyka to za mało było, trzeba byłoby więcej, ale...

  cały wątek

 • 27-04-2021

  iwonek u mnie rtg znalazł plamkę z przeciwnej strony, niż mastektomia, a ja leczę przerzuty, więc miałam potwornego stracha. Onkolożka mi powiedziała wtedy, że to może być cień czegoś, już nie pamiętam nawet, jakaś duperela. Nie miałam TK, a to było kilka lat temu. TK zapewne Cię uspokoi, ale wiadomo, trzeba czekać, a strach ma wielkie oczy tynkaa, my tu wszyscy jesteśmy na "ty"

  cały wątek

 • 24-04-2021

  Klaudia, ja zachorowałam, kiedy miałam prawie 51 lat, teraz mam 69 i uporczywie żyję Najgorszy jest czas od diagnozy do leczenia. Potem wykonuje się, co trzeba. Pewnie, że bywa ciężko. Ale mając przy sobie bliskich, wiedząc, że trzeba przez to przejść, daje się radę- bo jakie jest wyjście? I naprawdę pozytywne nastawienie bardzo pomaga. Mnie pomogło.

  cały wątek

 • 23-04-2021

  Gutek, zadzwoń do Salve Medica. Nawet teraz.

  cały wątek

 • 22-04-2021

  Trochę tylko dziwne, że chora nie odczuwa pragnienia. Przy takich elektrolitach ośrodek pragnienia powinien dawać wyraźnie potrzebę na picia się. [/ quote] Też tak mam. I ciągle zapominam, że muszę dużo pić. picie 4-6 razy (!) mniej wody niż potrzeba to zabójstwo dla nerek, wątroby i mózgu. Chyba to sobie ostrym narzędziem na czole zapiszę.

  cały wątek