Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-01-2022

  Pomóżcie przetrwać. Zawsze najgorsze jest to czekanie na wyniki, w każdym stadium choroby, nawet jak robi się badania kontrolne wiele lat "po". Kiedy już wiadomo co i jak, wtedy spinamy dupencję i działamy- nie ma innego wyjścia. Wiem, jak Ci ciężko. Żadne to pocieszenie, ale masz nas i możesz się zawsze wyżalić- zrozumiemy To pomaga, nazwanie swoich lęków, wyrzucenie ich z siebie. Nikt nie jest ze stali, mamy prawo się bać. Tylko nie za długo bo to osłabia.

  cały wątek

 • 09-01-2022

  Dzisiaj mija 2 lata od operacji . Wypada się bardzo cieszyć :usmiech Nie tylko wypada, ale wręcz należy! Życzę Ci wielu, wielu tych dwójeczek

  cały wątek

 • 31-12-2021

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  cały wątek

 • 29-12-2021

  Kiedy brałam Aromek, strasznie bolały mnie stawy. Nie byłam w stanie samodzielnie się ubrać, nie mogłam robić wielu rzeczy. To było okropne. Teraz już go nie biorę, jest o wiele lepiej, jeśli chodzi o stawy.

  cały wątek

 • 14-12-2021

  W 2016 roku stwierdzono u mnie przerzuty do kości i miałam robiony PET. Potwierdził je. Oprócz tego było takie zdanie: "Pobudzony metabolicznie węzeł lewej wnęki (1,5cm): SUV max FDG=4,5." A we wnioskach: "Pobudzenie węzłów lewej wnęki odczynowe?" To było ponad 5 lat temu, teraz mi się przypomniało w związku z pytaniem Kobietki 123.

  cały wątek