Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-06-2020

  spacer - wysiłek

  cały wątek

 • 09-06-2020

  dobry wieczór zapytam tutaj: przebywam na L4, jestem w trakcie chemii a moje leczenie jest określone jako paliatywne (rozsiew do skóry / wtórny nowotwór złośliwy skóry, nieoperacyjny). 182 dni miną mi w połowie sierpnia. czy powinnam składać wniosek o świadczenie rehabilitacyjne czy o rentę? ile może teraz trwać procedura o rentę? (bo o świadczenie rehabilitacyjne to chyba normalnie?)

  cały wątek

 • 06-06-2020

  dziękuję za odpowiedź. przepraszam, że dopiero teraz - przegapiłam.

  cały wątek

 • 06-06-2020

  dzień dobry nie znalazłam informacji o schemacie GT (paklitaksel + gemcytabina) - możliwe, że słabo szukałam. Na rozsiew do skóry dostałam właśnie taki nie znany mi schemat i ciężko mi (nie umiem) znaleźć w internecie żadnych sensownych informacji o takim zestawie. jestem już po I cyklu więc wiem, że w 1 dniu idzie PXL + gemcytabina, w 8 dniu sama gemcytabina i 2 tygodnie "odpoczynku" - czyli 1 cykl zajmuje 3 tygodnie. czy ktoś się spotkał z takim leczeniem? ile cykli może obejmować? trochę mam stracha się pytać bo nade mną też już wisi hasło "leczenie paliatywne". z góry dziękuję za wszelkie sugestie i odpowiedzi

  cały wątek

 • 01-05-2020

  dobry wieczór, trochę ciężko się pozbierać. wznowa okazała się przejść w rozsiew do skóry trzymający szybkie tempo wzrostu / rozrostu. pani doktor stwierdziła, że zaczniemy od doxorubicyny w cyklach cotygodniowych 12 dawek. jestem już po drugiej dawce. czekam na objaw, że działa. Panie Tomaszu bardzo dziękuję za odpowiedź i sugestie.

  cały wątek