Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-04-2023

  Ok, co do napędzania to jak już pisałam, ino słyszy się od różnych lekarzy..nie znaczy to, że jest w tym ziarnko prawdy. Za to faktycznie rezonans magnetyczny jest najbardziej czułym badaniem, bardziej niż mammografia i usg.

  cały wątek

 • 04-04-2023

  Jeśli chodzi o mammografię to sceptyczne mam do tego badania podejście, od swojego onkologa, który kilka lat mnie prowadzi zaleca wykonanie USG, słyszałam wiele razy, że młodym kobitkom to bardziej sie poleca, poza tym nigdy nikt nie chciał mi zrobić, jak nie wiedzialam wowczas co jest lepsze, mam mały biust Natomiast co do mammografi ino słyszę, ze moze napędzać komórki...więc no...wolę robić sobie USG. Oczywiscie co roku mam robiony rezonans.

  cały wątek

 • 04-04-2023

  Witam. Piszę po długim czasie do Was Przejrzałam tutaj cały wątek dot. przyjmowania Zoladexu w nawiązaniu do doświadczeń innych Amazonek - w miniony piątek przeszłam na Zoladex, jestem po pierwszym zastrzyku - dotychczas od ok. 3 lat przyjmowałam Reseligo. Ostatnio otrzymałam kilka opakowań zapasowych od onkologa, bo w Toruniu w hurtowni nie było przez jakiś czas w ogóle Reseligo i tak spontanicznie przeszłam Po Zoladexie odczuwam bóle brzucha po prawej stronie, w ogóle w dniu przyjęcia leku wystąpiła biegunka - nie wiem czy to podświadomie mogło tak zadziałać, bo myślałam jak będę się po tym czuła. Po Reseligo nie miałam takich akcji, prócz oczywiście uderzeń gorąca, zmęczenia, czasem były też zaparcia. Czy u kogoś było podobnie? Planuję wybrać się do lekarza na konsultację. Pozdrawiam serdecznie

  cały wątek

 • 26-11-2019

  Hej, może spróbować do doktora spec. psychiatrii, do poradni zdrowia psychicznego, dobierze indywidualnie coś sensownego. Ja biorę 1 tabl. Pramolanu przed snem, działa lekko nasennie, uspokaja. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 03-11-2019

  Witam Victory, a można wiedzieć, dlaczego Twoja onkolog odradziła założenie portu? Ja go mam, na konsylium mi zaproponowano i to jest ogromny komfort, do tego żyły w dobrym stanie po wlewach...

  cały wątek