Avatar

Komentarze do profilu

 • Al_la (offline)

  k/Warszawy 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 14:46:21
   

  Długo by komentować to, co napisałaś, ale nie jest to odpowiednie miejsce. Dlatego pominę milczeniem...

 • b_angel (offline)

  radom 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 14:37:27
   

  Byłam w zespole i od zawsze uważałam, że nasze koleżanki mają prawo rekalmowac swoją twórczość i wklejać linki do swoich stron, blogów itp.

  I tak było do momentu, gdy po odejściu z zespołu założyłyśmy nowa stronę (która na pewno nie będze konkurencyjna dla tego forum) i wkleiłyśmy link do naszego forum w stopki - wtedy w po 10 minutach od wklejenia lików zjawił się Admin, pokasował linki, twierdząc, że to reklama komercyjna itepe ... ciekawe jaką formą zarobku jest fundacja i forum na temat raka piersi ....

  a nie było zakazu wklejania linków w stopkach  - dopiero teraz,  po dwóch miesiącach pojawił się komunikat, że nie wolno wklejać linków w stopkach ... 

  I wcale nie uważam, że  aby pokazać brak konsekwencji adminów, należy koniecznie dać po nosie koleżance - tym bardziej, że na naszym forum forowiczki_amazonki mogą reklamować swoją twórczość, blogi itepe. I Joaśka wie, że u nas nikt jej nie pogoni :)

  A brak konsekwencji widzi każdy, kto ma ciut obiektywizmu i widzi nerwowe ruchy Admina 


 • Al_la (offline)

  k/Warszawy 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 13:25:07
   

  Uważam, że jeśli w regulaminie stoi napisane, że nie wolno wklejać linków w stopkach, to należy tego przestrzegać. Ale jeśli amazonka reklamuje swoją twórczość, swój blog, to należy oko przymknąć. Ja przymykam i nie zgłaszam. Nie zgłaszam, bo gdybym zgłosiła, sprawię przykrość koleżance. Zgłaszam natomiast uparcie wszystkich "reklamiarzy".

  Perła, nie stanęłam w obronie Szpaka, tylko nie rozumiem tych osób, które zgłaszając naruszenie regulaminu krzywdzą swoje koleżanki i bardzo mnie to bulwersuje.

  B_angel, byłaś w zespole. W regulaminie od początku było napisane, że na forum obowiązuje zakaz reklamy, a jakoś reklam naszych dziewczyn nie usuwałyśmy. Nawet rozmawiałyśmy na ten temat. Nie wymagaj więc, żeby teraz biegać po forum i usuwać wszystko, co jest niezgodne z regulaminem. Uważasz, że aby pokazać brak konsekwencji adminów, należy koniecznie dać po nosie koleżance?

   

  Asiu, przepraszam :serce:

   

   

 • Perła (offline)

  Łódź 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 12:37:18
   

  Miało być "mecenacie"...Wydawało mi się, że to ja zostałam lekko zaatakowana...Ale nie ukrywam, że mogłam coś nadbudować. Może wszyscy mamy teraz pewną nadwrażliwość:duzy_usmiech:. Przepraszam.

 • Perła (offline)

  Łódź 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 12:24:52
   

  Już kiedyś o tym była dyskusja...o nadmiernym mecencie. Trochę mnie drażni, że nie można nic do Szpaka i o Szpaku napisać, bo zaraz ktoś wyskakuje z  pouczeniami... Nie chcę być ciągle pouczana, jak i co mam mówić. Szef forum, to nie jakiś bożek...Chyba ,że się mylę.

  Sorry Aśka...

 • joanna_w29 (offline)

  Szczyrk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 12:00:08
   

  ej ej !!! hola hola !! nie kłócić mi się tu !!!


  na odstresa proszę kliknąć link: http://www.motylarnia.biz/

  i nacieszyć oczy :oczko:

  a jak sie coś spodoba napisać do mnie :smiech:

 • b_angel (offline)

  radom 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 11:42:43
   

  Czyli póki ktoś nie zgłosi to wolno reklamować?

  Bo ja to rozumiem tak, że skoro w regulaminie jest zakaz reklamy to PRZEDE WSZYSTKIM Admin powinien pilnować, żeby reklamy były usuwane a nie udawać, że jest dobrym wujkiem i usunął tylko dlatego, że ktoś zgłosił post/link z reklamą.

 • Al_la (offline)

  k/Warszawy 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 10:45:40
   

  Perło, a dlaczego mnie atakujesz?

  Pytałam, co z tym Szpakiem bez żadnych podtekstów. Twój link też by nie zniknął, gdyby go ktoś nie zgłosił. Szpaku sam sobie nie zgłasza.

  Nie oskarżyłam Ciebie o donos, bo napisałam "nie zgłaszajmy", a nie "nie zgłaszaj" - to chyba różnica.

  W swoim profilu masz link nieaktywny, to zrób, żeby był aktywny - co za problem?

  Również uważam, że twórczość amazonek należy promować i Szpaku zna moje zdanie na ten temat. Na pewno coś wymyśli i ze słów Joasi wnioskuję, że już myśli.

  W Twojej galerii byłam nie raz i wyszłam z niej zachwycona.

  Nie traktuj mnie, jak wroga, bo niczyim wrogiem nie jestem.

  Życzę wszystkim miłego dnia.

 • joanna_w29 (offline)

  Szczyrk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-14 08:24:48
   

  ja wcześniej miałam link do facebooka w podpisie na forum, dostałam maila od Szpaka:
  "Witam serdecznie
  W związku z ostatnimi dyskusjami na forum odnośnie linków w stopkach niestety musieliśmy usunąć reklamę jaka pojawiła się w stopce forum amazonki.net
  Bardzo proszę o nie wstawianie linków w stopce forum.
  Jeżeli jesteś zainteresowana innymi formami zaproponowania swoich usług bardzo proszę o kontakt.

  Pozdrawiam
  Maciej Szpakowski"

  usunęłam i obraziłam się :foch:

  ostatnio wrzucałam zdjęcie koliberka w domku KMi. i Alla podsunęła mi myśl żeby wrzucić linki tu a potem żeby założyć wątek

  założyłam i oczywiście nie mogłam sie powstrzymać przed pochwaleniem się stroną, facebookiem i allegro (nie ukrywam, licząc też na zdobycie fanów/klientów)

  wtedy sam Szpaku do mnie zadzwonił i wyjaśnił że znowu miał skargi że są linki i musi je usunąć ale że ma pomysł, żeby dziewczynom z forum, które coś tworzą, cyklicznie udostępniać baner reklamowy (z tego co zrozumiałam - za darmo)
  myśli o tym intensywnie, w przyszłym tygodniu ma mi dac znać

  po tym telefonie weszłam na swój wątek z witrażami - okazało się że zostały dwa linki i nadal są aktywne, więc sama napisałam do Szpaka, żeby je usunął "dla spokojności tych, którym przeszkadzają"
  dzisiaj widzę, że nadal można z nich wejść na stronę i na fejsbuka - tak ze nie wiem o co chodzi :szok:

  w każdym razie nie będę dawać linków, wszystkie są u mnie w domku, taki też podpis dałam na forum

  a w związku z tym banerem - Szpaku prosił żebym napisała historię swojej twórczości i posłała myszce grafiki do banerka - tak że chyba to było na poważnie :ok:

 • Perła (offline)

  Łódź 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-06-13 17:41:34
   

  Żeby nie było...pisałam do Szpaka tu i tylko tu, bo zaraz ktoś nie zrozumie i znowu będą przepychanki..To było westchnięcie na pomysł usuwania linków komercyjnych... Kurcze, Ala...szybko se wykombinowałaś...Dzięki!